Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha hozzánk hozzák a párom...

Ha hozzánk hozzák a párom unokáját, van e olyan, papír , amivel aláiratom a gyerekeivel ,hogy semmilyen felelőséget nem vállalok a gyerekért?

Figyelt kérdés
Nem szeretem, azt sem ,hogy itt van és nem is foglalkozok vele egyáltalán, saját gyerekem ,nincsen és nem is akartam. Most másét kell hallgatnom és nem akarok börtönbe menni ,ha valami történik vele.

2022. ápr. 23. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Nem vagy köteles elvállalni a felügyeletet.

Ha mégis elvállalod, a tiéd minden felelősség.

2022. ápr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek, én inkább elhúznék otthonról arra az időre, mert még ha alá is írnák a papírt, akkor is ott lenne a hülyegyerek és akkor is ugyanúgy idegesítene. Utazz el egy wellness hétvégére. :) Így a felelősségtől is megszabadulsz.
2022. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat.

A legnagyobb baj ,hogy majdnem minden 2. hétvégén szombaton hozzák itt alszik és vasárnap délután viszik el.

Ha kibírnám a párom nélkül, akkor minden 2. hétvégén én sem aludnék itthon.

Tényleg idegesít, sipákol, zörög, sikoltozik, sír, stb.

Ugyanezkénél , lesz augusztusban még egy unoka, ha hoznak kettőt ,beülök a kocsijukba és megyek velük hozzájuk, és egész nap basztatom őket és éjjel is, ha felébredek.

Ráadásul m1 gyerekénél lesz szeptemberben m1 unoka.

az már 3 gyerek 1 is elviselhetetlen.

3 hónapos kortól lerugdossák hozzánk, már több mint 3 éves. m1x nem bírom ki. Bocs ha sírok és sajnáltatom magam, ha le is lépnék tuti a párom sérül be.

2022. ápr. 23. 18:41
 4/6 A kérdező kommentje:
A párom vállalja és én is itt lakok, de nem vállalom csak egy helyen vagyok vele.
2022. ápr. 23. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Végigolvastam és taszít a gyerek téma még mindig xD


Átérzem, az nem zavart, hogy exemnek volt már gyereke, sőt mondtam, menjen is és foglalkozzon vele, vállaljon felelősséget s adja meg a szeretetet.

De én szeretek kimaradni az ilyen szitukból ezért nem engedtem meg, hogy házamba olyan sűrűn elhozzák hozzánk.


Nem tudom elviselni a hangzavart. Városban az utcazaj is idegeimre ment anno. Szeretem a csendet, rendet megőrizni a környezetemben, főleg mivel a munkám/műhelyem is az otthonom.


Szögletes modern bútorok, lépcsők, korlát, eszközeim vegyi anyagaim, alapanyagaim egyáltalán nem gyerekbarát hely.


Fejemre álltam, amikor megláttam, hogy minden el volt barikádozva, asztalok, bútorok élei leragasztózva... Aztán kaparhattam le finoman, ne tegyem tönkre.


Testápolóm kinyomva a szőnyegre...


Meg hasonlók s meguntam. Így lett egy plusz ex.


Nem azért dolgoztam meg az otthonomért, műhelyemért, környezetemért, hogy feladjam egy porontyért.


Az meg húzzon gumit a farkára, aki nem tudja a gyerekének biztosítani a dolgokat.


Elsősorban együtt maradt szülőket.


Megkaptam, milyen vagyok...


Milyen érdekes jelen párommal együtt vagyok egy évtizede és számára ideális vagyok.


A gyerek pátyolgatása egy életre szól.

Kösd fel a gatyádat, ha már most is sok a jelen szitu.


Gyerekkor, tizenéves kis lázadó kor, akkor a fiatal szárnypróbálgatása... Stb aztán ki tudja milyen személy/személyiség lesz. Rendes vagy züllött? Stb


Egy gyerek komoly döntés, aki meg nem akar, az nem véletlen nem vállal anya szerepet.


Egy mostohaanyu szerep viszont kifejezetten nyűg azoknak, akiket ennyire taszít a gyerekvállalás.

Akarva akaratlanul részese leszel/vagy.


Ha elfogadod, nyelsz és csenben maradsz. Lassan felemészt.


Ha nem,akkor te leszel a gonosz mostoha.


Nem egy win szitu.

2022. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. ápr. 24. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!