Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak messenger bts fancsopor...

Vannak messenger bts fancsoportok?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van bevesz? Természetesen privátban beszelnenk.

#Messenger #Army #BTS #Fancsoport
2022. ápr. 23. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

Mi értelme az ilyen fan csoportoknak?


Attól,hogy valaki szeret valamit/valakit az csak 1 közös tényező.


Sose értem meg.

Legalább csak szakmai téma lenne, mihez értéssel az még érthető.


Szeretem én is őket, de az isten se venne rá ilyen felesleges klikkesedésre.


Anno 1-2 hasonlóba voltam, tiszta ripacs helyek és taszító klikkek.


De nyugodtan érvelhetsz ellenem, nyitott vagyok a témára: van-e értelme ilyen csopinak?

2022. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudod, bizonyos esetekben jó ha van egy közösség ahova beírod a kérdésedet a Bts-sel kapcsolatban vagy ha találsz valami aranyos dolgot akkor megosztod velük


Ez inkább azoknak éri meg nyilván akiknek nincsenek Army vagy semmilyen barátai (like me😐) és az ilyen dolgokat megbeszélni


De abban is igazat adok neked, hogy az ilyen klikkesedés egy közösségen belül pl. Egy osztályban tud problémát okozni és konfliktusokat szülni


Most mondok egy példát én benne voltam egy Nagy pénzrablás fancsoportban messengeren és ott például beírtok megosztottuk gondolatainkat, mémeket küldtünk és ez bizonyos esetkeben ha magányos vagy akkor nagyon jól jön (ismét: like me😐)

2022. ápr. 24. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Regisztrálj twitterre! Ott is sok a magyar army, és a kiírások alapján láthatod kivel találhatod meg a közös hangot, mert az, hogy szereted BTS-t valóban kevés egy barátsághoz:)
2022. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálattal olvasom helyzeted.

Nálunk pl pár fős a társaságom, de mi mindig mindent meg tudtunk beszélni.


Nehéz intelligens, sokmindenre vevő barátot, ismiket találni. Ezt aláírom.


Discordon is volt keleti zenés csoport. Azt viszont már nem tudom mi volt nevük. Volt bts fankör is. Ha sikerül kiderítenem elküldöm.

2022. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!