Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bet 365 azonosítás?

Nemtom2222220202 kérdése:

Bet 365 azonosítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok,feltöltöttem X összeget betre.. és nem tudom azonosítani magam, hisz 2 hete lejárta szemèlyim. a hivatalban azt mondták 3 hónapra meghosszabbították,de se új kártyát,se papírt nem kaptam.lefognak tiltani,és elfog veszni a pénzem?
2022. ápr. 25. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A veszélyhelyzet alatt lejárt kártyák érvényesek maradnak június 30-ig. Nem az számít mi van a kártyára nyomtatva, hanem az azt felülíró jogszabály. Ezért nem is fognak kiállítani neked semmit, mert a kártya érvényessége nem járt le, érvényes okmány mellé nem csinálnak másodikat.

Viszont nem kellett volna elküldeniük téged, mert amikor júniusban majd megrohamozza mindenki a kormányhivatalokat, akkor kilométeres sorok, az időpontfoglaláshoz több hetes várakozási idő, és ugyanígy jó hosszú lesz mire legyártják. Legkorábban a lejárat előtt 60 nappal lehet kérni a megújítást, előtte az elveszett vagy töröttet cserélik.

A pénzed valószínűleg nem fog elveszni, hanem a fiókod addig olyan státuszban marad, amíg nem igazolod magad. Bár el kellene fogadniuk az okmányt mert nem jár le, de ha nem így tesznek, te sem tudsz mit csinálni. Postánál is ugyanúgy baszakodni szoktak, mert a lejáratot és érvényességet meghatározó többszörösen összetett feltételt nem tudja egy-egy ügyintéző értelmezni.

2022. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!