Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Mopuit nevű webáruház...

A Mopuit nevű webáruház megbízható?

Figyelt kérdés

Facebook hirdetésben találtam rá erre az oldalra és rögtön meg is tetszett egy csomó minden. Többekközt egy klassz kis platform bakancs is, aminek utána is néztem neten (mivel furcsáltam az árát). Megtaláltam ugyanazt a cipőt a Dolls Kill (megbízható áruház) oldalán ott viszont egy 50€-val többe került.

A Mopuit-on minden irreálisan olcsó a maga neméhez képest, ezért is vannak erős kétségeim. Viszont szeretném továbbra is elhinni, hogy nem csak egy kamu oldal. Egyébként nagyon klasszul ki van dolgozva, elég valósnak tűnik, másfelől ha átverések sorozata történne akkor annak már biztos lenne valami látszata/eredménye.

A kérdésem, hogy esetleg valaki rendelt már onnan? Vagy tudna valami tanácsot adni?



2022. ápr. 25. 23:17
 1/2 A kérdező kommentje:

Az oldalhoz link:


[link]


Az ott látható cipő 50€, viszont mindenhol máshol ez 120€ körül mozog...

2022. ápr. 25. 23:20
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha valami gyanúsan olcsó... Nos, az... Gyanús...?

Egyébként ha 2022-ben egy webshop szociális média linkjei kimerülnek abban, hogy "facebook.com" és "instagram.com" az megint csak a vészcsengőt kell, hogy megszólaltassa.

Ja, és az ingyenes szállítás az egész világon bárhova, 5-10 napon belül. Az se hétköznapi ígéret!

Persze ha van fölös 50 euród...

2022. ápr. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!