Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért Csinálta vagy NEM...

Miért Csinálta vagy NEM csinálta ezt Románia?

Figyelt kérdés
Halottam valahonnan még régebben március elején valahol hogy Románia támogatta Ukrajnát. De az én tudatommal a Román-Ukrán kapcsolat ugyan olyan mint a Magyar-Ukrán kapcsolat. A Románok és az Ukránok is utálják egymást. Románia támogatta őt?

2022. ápr. 26. 09:49
 1/4 anonim válasza:
72%
Romániában élek de még én sem tudom xd
2022. ápr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 meszike91 ***** válasza:
96%
Nem hiszem hogy olyan rossz lenne a román ukrán viszony. Az oroszellenesség közös bennük.
2022. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Yoda m. ***** válasza:

A legtöbben a világon... az agresszív, támadó viselkedést, hozzáállást utálják.

És mivel itt most az orosz vezetés volt a támadó jellegű, hát az egyébkènt lélekszámban is kisebb és megtámadott, vagyis a "sajnálatra mèltó" ország mellett teszik ők is le a voksot. Mint a legtöbben. Főként a szomszédos országok.

Arról nem is beszèlve, hogy Ukrajna mai vezetése az NEM annyira Putyin... hanem inkább EU barát. Ők is, mint a legtöbb kisebb ország... tartozni akarnak valakihez/-mihez. Egy náluknál nagyobb gazdasági-politikai tömörüléshez. (De mèg a NATO-hoz is... csak erről már letettek. Persze, hogy orosz nyomásra.😌)


Az ERŐ legyen Veled!

2022. ápr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még jó hogy az EU csatlakozáshoz való egy feltételt se tudják teljesíteni.


A nemzetiségi törvény, az atlanti óceántól az urálig található legkorruptabb ország stb stb stb

2022. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!