Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról akik a...

Mit gondoltok azokról akik a toplisták elején vannak? Van különbség a véleményetekben, hogy melyik kategóriában vannak elöl? Ételek, politika, felnőtt kapcsolatok, szexualitás...

Figyelt kérdés
Mondjuk akik az első 50-100-ban benne vannak.

2022. ápr. 26. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem pontosan értem, mit kérdezel, de nyilván a kategóriánkénti helyezés nagyon eltérő lehet, és messze nem tükrözi az illető válaszainak tényleges hasznát.

Én voltam az ezóban úgy az első tízben (sőt, első ötben is), hogy megátalkodott szkeptikus vagyok.

És vannak rovatok, ahol az első 200-ban sem található a nevem, pedig érzésem szerint a kérdésre válaszolok és releváns dolgokat írok.

2022. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Marhán ráérnek itt lógni.
2022. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mihaly1987 válasza:
0%
Facebook Meta fiókok,hibák, letiltásai,jogsértések a cégnek adatokat gyűjt.
2022. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Olyan értelemben kérdeztem, hogy szánni valók, vagy függők lehetnek, vagy ennyire nem lehet életük...A kategóriánkénti eltérést meg úgy értettem, hogy mondjuk az ételek rovatban unalmában írogathat sokat az ember, a szexualitásban ha elöl van akkor szánalmas...ilyesmi.

A 3.-ot nem értem.

2022. ápr. 26. 10:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!