Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ez az Én kicsi pónim rész?

Melyik ez az Én kicsi pónim rész?

Figyelt kérdés
Remélem nem mondok hüyleséget, de én úgy emlékszem hogy volt egy olyan rész az Én kicsi pónimból, amiben Apple Jack, Rainbow Dash és Rarity (remélem jól írom a neveket) elmentek a tesóikkal táborozni. És ott azt hiszem Rainbow Dash tesója álmodott valami furcsát amiben volt valami fej nélküli ló és talán Luna hercegnő is. Fura kérdés de tudja valaki ez melyik rész? Ezt keresem fél órája és sehogy sem találtam.

#rémálom #Én kicsi pónim #fej nélküli ló
2022. ápr. 26. 18:42
 1/4 anonim válasza:
3.évad 6.rész.
2022. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Matthyly válasza:

Szia!

Itt a rész amit keresel:


[link]


Jó sorizást :D /)

2022. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokaat<3
2022. ápr. 27. 16:37
 4/4 hgwell ***** válasza:
4 szines egyszarvu ponilo az akik meseben szerepelnek es felhokon foldon szivarvanyokon ugralnak es mindig megoldanak valamit mikor pacba kerulnek. a betetdal is ugy kezdodik en kicsi ponim plusz refrem.1990-s evekbeli mese volt es jatszotta az rtl klubb is reggelente meg mas csatornak.
2022. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!