Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vaterafutárral csak olyan...

A vaterafutárral csak olyan terméket lehet elhozatni, amit a vaterán vásároltam? Vagy ha én magándolgot szeretnék valahonnan elhozatni, aminek semmi köze a vaterához, akkor is lehet őket hívni? Akkor a díjuk ugyanannyi?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

jó mostmár megpróbálok nyugodt maradni, hogy a nehezebbik utat választottad a válasz megtudására és csak elküldök egy linket, amit az egyik gyakorikérdéses felhazsnálótól láttam és nem mondok rád semmit. és ezt a progit nagyon sokszor fogom még használni, mert sokan csinálják azt mint te. küldöm: [link]

elolvasod rögtön az elsőt ott van minden kérdésedre a válasz, és látod? tényleg ilyen egyszerű!

2010. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mielőtt kiírtam ak
2010. szept. 16. 17:57
 3/4 A kérdező kommentje:

Mielőtt kiírtam a kérdést elolvastam, nézegettem mindent, de én nem találtam konkrétan a választ, ezért tettem fel.

A google a barátom és szoktam is használni, de nem találtam választ, sőt még ezen az oldalon is beírtam a keresőbe, de ott sem találtam, ezért mertem kiírni.

A másik meg hogy lehet másnak jobb szeme van és konkrétan tud nekem akár egy linket ide beírni, ahol le van írva konkrétan. Több szem többet lát.

Én kerestem már, de nem találtam konkrétan leírva.

Úgyhogy bocs.

Várom a válaszokat, linkeket.

2010. szept. 16. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
mondom, ott van. vatera futárszolgálat: 990 Ft-ért egész belföldön, nem csak vaterásoknak. mit nem lehet érteni?
2010. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!