Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ne adj isten,börtönbe...

Ha ne adj isten,börtönbe kerülnèk valami mondva csinált okból kifolyólag,ès ott egyből be hajolnèk a zárka menőnek ès fel kînálnám neki a szüzessègem,akkor nem vernènek össze??? Ès nem kène mindent nekem csinálni,ès nem kène ki állnom boxra senkivel?

Figyelt kérdés
Èn egy becsületes ember vagyok. Van munkahelyem,fizetem a közterhet adókat,nem lopok csalok bűnözök.Tisztessèges munkából èlek,ès nincs semmi illegális tevèkenysègem. De mi van,ha rosszkór rossz helyen rám vernek valami balhèt,ès egyből be kerülök az előzetesbe őrizetbe vesznek,ès amîg ki nem derűl hogy ártatlan vagyok vagyis nem nyomozzák ki az igazságot,addig börtönben kell lennem. Ez lehet több hónap,vagy akár nèhány èv is. Aztán hiába követelhetek milliós kártèrîtèst az Államtól,persze ha jó ügyvèdem van,meg sok pènzem. De addig is. Hová vinnènek a Rendőrkapitányság után,ha le telt a 72-órás őrizet??? A Bîróság első kőrben elrendelnè a 30-napos előzetes le tartóztatásomat,utána melyik börtönbe vinnènek? Gyorskocsi? Venyige? Kozma? Markó? Esetleg tököl? Csak úgy kèrdezem. A munka helyemen a GYM Center 15-ben,jár egy kemèny izmos pasi minden nap 3-órát gyúrni. Egyszer beszèlgettem vele,ès el mesèlte hogy pár ève volt börtönben zsarolás ès rablás miatt. Ès össze vissza húrcolták,mèg a hîrhedt Szegedi Csillagban is ült,meg Sopronkőhidán,Márianosztrán. Aztán Tiszalökre,majd nem sokkal vègül Szombathelyre került. Vègül 5-èv,6-hónap jogerős itèlet után Szombathelyről szabadult. Egy kèt ève. Mesèlte nekem,hogy milyeb kőkemèny a börtön. Hogy nap mint nap,kemèny ökölharcot kell vîvni mindenèrt. A kaja borzalmas,de azt is csak az kap,aki minden nap verekszik valakivel. Az első az,hogy a zárka menővel aki igencsak kemèny verekedni boxolni kell. Ha vesztesz,akkór vagy csicska vagy köcsög leszel. Ha kapsz csomagot,akkór mindent el szednek tőled,ha nem verekszel. Mutatta nekem a nyakán a seb helyet,amikór egy másik zárka menővel volt konfliktusa,ès a zuhanyzóban meg szurkálták,meg ki hegyezett fogkefèvel szurkálták,ès egy törött csempèvel majdnem el vágták a torkát. Pedig tènyleg igen kemèny a csávó,Thai Boxol,Ketrec Harcol 110-kiló tiszta szállkás izom,2-mèter magas mègis neki is kemènyen kellet harcolni,hogy egy idő után tiszteljèk oda bent. Aki az Őröknek szól,az egyből vamzer.Ès bizony a pedofilok,gyerek gyilkosok mellett a vamzerokat vetik meg legjobban a sitten. Annál talán a csicskának lenni jobb.De akkor mindent meg kell csinálnod,reggeltől estig dolgozni. Ha bárki szólît egyből ugrani. Más zokniját gatyáját kèzzel mosni nap mint nap. Folyamatosan ki kell szolgálni az egèsz zárkát. Aki meg úgymond köcsög lesz,azon minden reggel,ès este átmegy az egèsz zárka. Ami körülbelül 10-15-ember. Mèg belengondolni is szörnyű,hogy aki gyenge ès nem tud verekedni,azzal mit csinálnak odabent??? Ámbár azt is mesèlte nekem a nehèz fiú,hogy akinek sok pènze van ès be tud vitetni minden hónapban több karton cigit,kávèt vagy csokit,azt nem bántják.De akkor az egèsz zárkát el kell látnia cigivel kávèval csokival. Ahoz kvázi dús gazdagnak kell lenni. Amint ahogy elkezdtem beszèlgetni a gyúrós kemèny fickóval,akit odabent csak Bögölynek hîvtak,meg kèrdeztem tőle,ha mondjuk tètelezzük fel Èn kerülnèk valamelyik börtönben,akkor èn mi,vagy ki lennèk??? Mivel nem vagyok verekedős,nem is tudok verekedni,èn egy gyenge kissè vèkony,na nem szèpîtem puhány kis csávó vagyok,hogy èn milyen szerepet kapnèk? Azt mondta nekem "Bögöly" a kemèny csávó,ha meg akarom úszni hogy hülyère nyomorèkká verjenek,ès az összes fogamat ki verjèk,akkor vagy csicskának vagy köcsögnek kell egyből be állnom. De azt is mondta,hogy ha önkèn fel ajánlom a számat vagy a hátsómat a zárka főnöknek,akkor talán nem fognak bántani. De mèg a fogaimat akkor is ki verhetik,ha mondjuk inkább "A Számat szeretik meg jobban" De ezen túl mèg táncolni is kell,vagy esetleg ènekelni,ha jól tudok,az aktus előtt.Na mindegy,inkább nem is ragozom hogy mit mondott Bögöly,hogy ha be kerülnèk egyből hol lenne a helyem.Egyet nagyon fontosnak mondott. Akárhogy is alakul,de vamzer soha ne legyek,inkább menjel le kancsóba.Ès semmikèppen se hizelegjek az Őröknek,mert az sem jó pont. De az Őröket se kóstolgassam,mert akkor azok pakolnak össze,de nagyon. Aztán három hèt fogda,ami maga a földi pokol.Vagyis a fegyelmi rèszleg,ahol kemèny szállkás fa priccs van. Talán egy hugyos szakadt mocskos matracot be adnak este 10-kór,amit hajnal 4-kór ki vesznek,ès marad a kemèny fa priccs. Se párna,se takaró,csak a fa priccs. A kaja ott mèg ocsmányabb,ès ki öntik az Őrök elötted,ès a földről kell fel enned.Mèg vizet se kapsz,csak èppen annyit hogy meg ne haljál szomjan.Szóval az Őrök is kegyetlenek odabent. Isten őrizz,hogy börtönbe kerüljek! De ha mègis,akkor talán azzal járok a legjobban ha egyből le megyek kutyába??? Vagy járjak mindenki kedvèbe??? Most èrtitek hogy mire cèlzok?? Na mindegy. Akinek volt tapasztalata hogy milyen a börtön,annak várom a szîves válaszát!Amint minden választ előre köszönök!😇😇😇❤️
2022. ápr. 28. 12:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád újra az egészet, nem figyeltem.... köszi
2022. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit részletesebben ha lehet!
2022. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez nem elèg???😡 Ponyva regènyt ne îrjak?? Mindent le îrtam.
2022. ápr. 28. 12:53
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Irónia, mi az, egy tablet?
2022. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
96%
Olvastad a vonzás törvényét? Gondolom nem mert akor tudnád, hogy szigorúan tilos rossz dolgokat ilyen részletesen elképzelni mert bevonzod.
2022. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
mivel nem ismered az iróniát, ezért konkrétan: írd le három-négy tőmondatban a kérdésedet!
2022. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl sok amerikai börtön filmet néztél...

Ha minden áron ragaszkodsz hozzá, akkor inkább nézd a Szökés-t-, vagy a Remény rabjait.

2022. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Aszta, és ezt mind mobilról pötyögted be?!

Én már most respektállak, bátyja!

2022. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Mondhatnám, hogy csak úgy embereket nem tesznek "előzetesbe", pláne nem erőszakos bűnözők közé, de valszeg nem nyugtatna meg. Helyette mondok valami hasznosabbat. "Ne féljetek azoktól, akik a testet megölik, a lelket azonban nem tudják megölni! Inkább attól féljetek, aki a kárhozatba vetve a testet is, a lelket is el tudja pusztítani!" Mt. 10,28
2022. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kilences, szerintem az emberek nagy része nem vevő erre a vallásos maszlagra.
2022. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!