Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két hónapja kivettem egy...

Culalula kérdése:

Két hónapja kivettem egy albérletet, a foberlom nem mutatja meg a számlákat csak egy lapra írja és úgy küldi mennyit kell fizetnem ezt megteheti?

Figyelt kérdés

#rezsi #átverés #anya #főbérlő #2Gyermek #Legális -illegalis
2022. ápr. 29. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megtette, megteszi, akkor bizonyítva van, hogy megteheti.

Hogy te elfogadhatónak tartod-e, az a te megítélésed.

Ha nem tartod elfogadhatónak, akkor tudsz-e tenni bármit, azt is te tudod.

2022. ápr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám, azért kérdezek, két kis gyerekem van, nem tehettem meg hogy hirtelen a sehova viszem őket, kértem de nem mutatja meg a számlákat, és nem tudom hogy mit tehetnék ez ugyben. Rengeteget kell fizetni úgyhogy 120+rezsi és 210 ezret fizettem úgy hozzá teszem hogy csak a rezsit számolta 80ezerre soknak tartottamnonleirta hogy ez reális, írta nm be számol aztán főre, illetve fogyasztás alapján ezt a hármat leírta aztán akkor hogy döntsön el illetve megbeszéltük hogy amikor óra állás fotózás digtalas van előre jelez és együtt nézzük nekünk is nekik is ugyan. Úgy meg legyen. De mi nem tudjuk mikor jön fotózni leírni mert sosem szólnak. Illetve üzenetben öt van minden amit beszéltünk H neharagudjal de ő nem mutatja meg a fogyasztásunkat, de előtte egy jó pár szavába vágó dolgot írt.
2022. máj. 6. 09:26
 3/4 Cubina ***** válasza:

Eleve be sem mehet a főbérlő az albérletbe, ha a lakója nincs otthon. Előzetes értesítéssel sem mehet be.

Csak akkor mehet be, ha ti otthon vagytok, és szól előre, hogy ekkor és ekkor érkezik.

Az órákat minden hónap végén olvasd le/fotózd le az állást, és aszerint kell fizetni. Kizárt, hogy 80 ezer forint legyen a rezsi. Én 3 szobás, 65 nm-es lakásban élek, és maximum 50 ezer a rezsi villannyal, vízzel, gázzal, fűtéssel, internettel együtt.

Be vagytok jelentve a lakásba? Ha igen, akkor a számláknak is illene a te nevedre jönniük,

Ha nem, akkor megütheti a tulajdonos a bokáját, ha csak úgy, szerződés nélkül "feketén" vett oda a lakásba. Mert ha hivatalosan bejelent, akkor adóznia is kell a lakás kiadása után.

Ne hagyd magad, ennyi pénzért bárhol kapsz kiadó lakást.

Kezdj el addig keresni albérletet, amíg ott laktok a szemét főbérlőnél. És akkor egyszer csak bejelented neki, hogy elmentek és nem fizetsz semmit.

Így is kicsalt már tőled egy csomó pénzt hazugsággal.


Aki képes ezt tenni egy kétgyereres anyukával, az nem érdemel semmit.

2022. máj. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xp ali ***** válasza:
Nézd meg az óraállást, számold ki és megtudod h becsap-e, vagy nem. Nincs benne a szerződésben, hogy mi az elszámolás alapja? Akkor nem kötöttél vmi jó szerződést. Inkább költözz el, amint tudsz.
2022. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!