Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sürgős!! A Postától kaptam...

Sürgős!! A Postától kaptam egy levelet, miszerint a Kínából rendelt termékem után dokumentumpótlást kéne csinálnom. Viszont nincs semmilyen adatom, így nem tudok semmit megadni. Hogyan oldhatnám meg?

Figyelt kérdés
Próbáltam pótolni a hiányzó dokumentumokat, de egyszerűen akkora egy rakás f*s a Posta, már elnézést, de konkrétan nem is hivatkozik arra, hogy hol kéne ezt leadnom, meg nem is küldték az azonosító számot, a postától semmilyen levelet, SMS-t nem kaptam. Ti jártatok már így? Hogyan oldottátok meg a helyzetet?

2022. ápr. 30. 16:16
 1/10 A kérdező kommentje:
A csomagot egyébként a OneExpress futár hozta ki, nem kellett fizetnünk, rá 3 napra jött a Postától a levél a dokumentumpótlásról. 2 Termék jött egy csomagolásban.
2022. ápr. 30. 16:22
 2/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Kérik a termék nevét, árát, esetleg bizonyítani képpel, mennyiért vetted, hány db-ot, mikor, ezek alapján küldik majd a vámot.
2022. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Word-ben írd meg.
2022. ápr. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"A Postától kaptam egy levelet"

"a postától semmilyen levelet, SMS-t nem kaptam."

2022. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igazad van 4-es, ott valójában a küldeményszámra hivatkozva írtam. A Posta csak arról küldött levelet, hogy pótoljam.


Igen, azt érthető, ezeket meg is tudom adni, de nem ezeket kérik. Hanem a küldemény azonosítót, meg a feladó nevét és e-mail címét, de ezek egyikét sem tudom megadni, hisz egyikről sincs információm.

2022. ápr. 30. 17:27
 6/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Alin ott az azonosítója, a feladó neve, email nem biztos, de a cégnév is ott van.
2022. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos az a rendelési azonosító és nem a küldeményé...sajnos nem mindegy ám
2022. ápr. 30. 21:02
 8/10 Miss Endzsi ***** válasza:
De a küldeményt azonosítják vele, lecsekkolja a posta, hogy azt az azonosítót küldöd-e nekik, mint ami a rendszerükben van. Ha nem küldöd el nekik is megkapod a számlát, mert fogják és kikeresik a terméket.
2022. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami kamu levelet kaptál, mert valami ilyesmi nekem is jött egyszer. Ugyanis ha megvámolják a csomagodat, akor addig meg sem kapod amíg nem utaltál, vagy a kézbesítéskor kell fizetned.
2022. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ennyire nem vagyok jártas a témában, utoljára még a vám előtt rendeltem AliExpressről.
2022. máj. 2. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!