Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS kérnék választ ami segít...

SOS kérnék választ ami segít nekem: A fiam nősül. Előkészítettem a születési anyakönyvi kivonatát, gondosan eltettem, a kezemben volt mostanság is. Nem találom. Pánikban vagyok .Nem is ez a lényeg. Mi a teendő, hogy lehet ezt SOS pótoltatni?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve, nagy szégyen ez egy anyától. 3 gyerekemét a múltkor rendeztem oltási könyvekkel együtt, sok éve megvan, őrzőm és most nincs meg. Kérte mert kell a bejelentkezéshez a jövőhéten.

Nme hiszem el. Halálra bőgöm magam, miattam nem tud nősülni a fiam, vagy át kell tenni máskorra. :((((((((



2022. máj. 1. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj.lehet kérni újat. ettől nem csúszik
2022. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

"Az anyakönyvvezető az anyakönyvi okiratot - amennyiben az érintett anyakönyvi esemény már szerepel az EAK rendszerben - a kérelem beérkezésétől számított 8 napon belül kiállítja, és a kérelmezőnek átadja vagy elküldi."

2022. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor megoldható.
2022. máj. 1. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugi lehet másolatot kérni. Emiatt ne bömbölj!

Majd ha válnak akkor sírj! :D

2022. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még egy lehetőség:

lehet azt programozni az agyadnak, hogy megtaláld. Ha öntudatlanul letetted valahova, akkor tudatosan sose fogod megtalálni, mert ezek teljesen máshogy működnek.

De ha beprogramozod, hogy ezt meg kéne keresni, aztán alszol rá egyet, akkor eszedbe juthat.

2022. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megoldódott.
2022. máj. 2. 23:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Meglett?
2022. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!