Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemények az undertale játékról?

Vélemények az undertale játékról?

Figyelt kérdés

#játék #bad tom
2022. máj. 2. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó példája annak, hogy egy játékélmény nem csak a grafikán és látványon múlik, nem az a fokmérője egy játéknak, hogy mennyire jól néz ki.
2022. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát igen egyesek első látásra ítélnek de közben ki se próbálják de már véleményt alkotnak.

Én nem játszottam vele csak utánanéztem, de tervezek vele játszani.

Köszi a választ.

2022. máj. 2. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előbb még le akartam írni, de kimaradt és pont erre utal: ha megnézed a képeit vagy esetleg 1-1 betekintő videót, nem is érted hogy mitől kultuszjáték. De a sztori, a humor, játék mechanika és a zene annyira össze van rakva, hogy meghatározó játékélményt ad (Steamen 160 ezer játékos értékelése alapján 96%-os). És erre épül még egy fanfiction, art és mém rajongói tábor is, amivel tovább tudod élvezni a világot.


A spoilerek miatt nem is nagyon érdemes játékmeneteket nézni. Akciók alatt pedig csak 3 euró, az a két óra amíg ki lehet a visszatérítésig próbálni pedig bőven elég arra, hogy eldöntsd, bejön-e (kb. 6,5 óra egy végigjátszás az egyik szálon).

2022. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegnap fejeztem be, jó befejezéssel. Ez volt a legnagyobb játékélmény életemben, mindenkinek abszolút ajánlom. Kicsit nehéz belejönni, vannak frusztráló dolgok, de a karakterek hihetetlenül szimpatikusak, izgalmas a történet, és a végére teljesen beleéli magát az ember, és a lehető legnagyobb élményt adja.
2022. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MalwareShop válasza:
A játék maga jó, de a fandom évekkel ezelőtt, amikor még nagyon aktív volt, hihetetlenül szörnyű volt.
dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!