Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a gyakori kérdéseknél csak...

Ha a gyakori kérdéseknél csak az egyik vagyot teljesítem (válaszok száma vagy kérdések száma), miért nem enged át akövetkező szintre?

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert a vagylagos feltétlen kívül még a másik háromnak is teljesülnie kell, azaz pipa van a feltételt leíró dobozban.

A félreértés legtöbbször az értőolvasás hiányából adódik, mert az utolsó két pontnál az egyik feltétel minimum, a másik maximum százalékot vár el.

2022. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat, de nekem mindennél pipa van, csak a kérdések számánál nincs. mit tudok tenni, ha nem szeretnék kérdezni?
2022. máj. 3. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Hányas szinten vagy? Csak 5 szint van az oldalon, nem lehet feljebb lépni. Ha 4 pipád van, ötös szinten kell lenned.
2022. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még csak 3 szinten vagyok, de most sikerült megcsinálni az 5 pipát, és még nem enged át, csak mutatja, mik kellenek a következő szint végéhez.
2022. máj. 3. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg pont most van az első feltétel napfordulója (30 napja regisztrált fiók azt hiszem)? Akkor lehet csak az éjszakai frissítéskor változik a szinted.
2022. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!