Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elővehetek egy kèst (4-5cm)...

Elővehetek egy kèst (4-5cm) ha tok van rajta? Többi lent

Figyelt kérdés

Ha beszólnak többen valahol az utcán, buszon,metrón stb. azèrt mert mondjuk jojózok, ès elkezdünk kiabálni egymással, mi lesz ha előveszek egy kèst amin tok van?


Egy ilyen videót láttam tegnap, csak azóta sajnos nem találom.

Ha esetleg valakinek megvan küldje el lègyszives.

Vègül mi lett a sráccal aki elövette a kèst?

Ti kinek adtok igazat? A srácnak vagy a többi utasnak?



2022. máj. 9. 19:12
A kérdező szavazást indított:
Addig a srácnak adtam igazat, míg elő nem vette a kèst
Teljesen a srácnak volt igaza, azután is hogy a kèst elővette
A srácnak nem volt igaza egyáltalán, minek jojózik
utcán jojózni veszèlyes
4 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Perszehogy eloveheted. Csak aztan ne csodalkozz ha a hozzad legkozelebb allo ugy vag pofan, hogy az ajto adja a masikat, aztan radhivja a rendoroket az eletveszelyes fenyegetes miatt es amig oda nem ernek, a biztonsag kedveert a nyakadra is terdel kicsit.


Cickanyok...

2022. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgytudom, higy alkalmatlan eszközzel is el lehet követni bizonyos bűncselekményeket. Pl. fegyveres rablásnak miniősül az is, ha csak vizipisztollyal rabolsz.

8 centitől KKVT, de ha rövidebb pengéjű kést veszel elő, az már minimum garázdaság.

Jogos védelemre se hivatkozhatsz, mert sem a testi éppséged, sem értékeid nem került veszélybe.

Tanulj meg normálisan viselkedni.

2022. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehet fèlreèrtitek a kèrdèst(vagy èn èrtelek fèlre titeket?). Soha nem vennèk elő kèst. Nem is hordok magamnál, meg sem fordult a fejemben ilyen. Pusztán kíváncsiságból kèrdezek.

Azt elfelejtettem megkèrdezni, hogy mennyire számít ha a kèsen tok van?

2022. máj. 9. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Semmit nem szamit, mert ha kest rantasz es hadonaszol vele, senki se fogja azt nezni hogy huztal-e ra valami tokot. Ne probald ki. Tenyleg ne.
2022. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!