Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismerosom tartozik 4 eve....

Ismerosom tartozik 4 eve. Luxuseletmodban el: Lexus, vitorlas, 400 nm haz, msganiskola. Folyamatosan huz le embereket. Tudom , hogy hulye voltam. Birosagon elismerte a tartozast,szinte sirva igerte, hogy visszaadja. Esze agaban sincs.Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem reagal megkeresesre, telefonra. Ha nagy nehezen elerem meg o provokal, s rohog a markaba. Most vett egy huszmillios kocsit a lanya nevere. Vegrehajthato vagyona nincs.

#Nemfizeto ados
2022. máj. 11. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lepapirozas nélkül adtál neki kölcsön?

Könnyelműseg...

2022. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van papir, el is ismerte , birosag megitelte, vegrehajto elindult orult amikor latta a kocsikat hazat, a neven nincs semmi. Nincs jovedelme hivatalosan.
2022. máj. 11. 21:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a neven vannak ezek?

Fedezetelvonás?

2022. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elettars, nagykoru gyerek, ismeros, vagy rokon nem tudom pontosan. Nem hivatalos feleseg. Azokon is mind hitel van. Evtizedek ota igy el gondolom.
2022. máj. 11. 22:15
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Bíróságtól kérj ítéletvégrehajtást, aztán jön a börtön. Neked biztosan megéri, de neki nem, ha a bíróság előtt elismerte a tartozást.
2022. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Börtön nem jár tartozásért; Magyarországon nincs adósok börtöne.


A végrehajtásnál, ha kimondják, hogy behajthatatlan, akkor lehetőség még - ha ennek feltételei megállnak - a fedezetelvonás megállapítását kérni bíróságtól. Erről ügyvéddel konzultálj.


Van azonban az a pont, amikor sajnos nincs mit tenni. Ilyen is előfordul.

2022. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezesetben NAV vizsgálat a lánya részére! Az majd védekezni fog hogy nem ő vette. Akkor behajtható lesz. A végrehajtást viszont meg kell indítani azonnal!


B-verzió: Piszkosmunka Bt. ....

2022. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Piszkosmunka bt? Az mi? Valos letezik? Barhova elmegyek, mert teljesen kiborit a dolog. En akcios kajakon elek, o meg dozsol. A rendorseg semmit nem tesz.
2022. máj. 19. 12:06
 9/10 anonim ***** válasza:
8: kétajtós szekrényre gondolt a 7-es szerintem... ;-)
2022. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eladod a tartozást valami rosszarcú bandának féláron. Azok meg behajtják a saját módszereikkel...
2022. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!