Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Kisvakond című csehszlovák...

A Kisvakond című csehszlovák rajzfilmsorozat annak konkrétan A Kisvakond és a gyógyszer című részét konkrétan szlovákul hol lehet megnézni valahol legális weboldalon a neten?

Figyelt kérdés
Ez a rajzfilmsorozat csehszlovák, tehát cseh is meg szlovák is egyben, mert Csehszlovákia azaz Csehország és Szlovákia együttes közreműködésének idején készült. Lehetséges cseh nyelven is meg szlovák nyelven is elkészülhetett akkoriban mikor csinálták, de lehetséges az is mivel a cseh s a szlovák nyelv az nagyon hasonló s mint két nemzet megértette a szomszédjával közös nyelvet akkoriban, így csak az egyik nyelven adták eredeti bemutatással teljes területen mind két egyesült ország területén, amúgy a tévében egyszer már azóta láttam egy tévéadón magyar nyelven is, a cseh igaz hasonló a szlovák nyelvhez, de azzal már találtam oldalt, most mindenképp szlovák nyelven szeretném megnézni, tehát a cseh meg a magyar és más egyéb nyelveken nem jó jelenesetben, ha úgy találod meg. Krtko így kell kiríva kezdődjön a cím, s a 28. epizód, lehet az is Krtko a medicína így a helyes cím szlovákul. Amennyiben ha tudsz linket adni, de nem tudod, hogy az oldal legális e, akkor ne linkeld be ide, csak szólj úgy, hogy dobj meg egy privát üzenettel, s ott add meg a linkjét.

2022. máj. 14. 14:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm bárki segítését.
2022. máj. 14. 14:41
 2/4 Csicsky ***** válasza:
94%

A YouTube-n ezt találtam: Krtek a medicína / The Little Mole and Medicine, magyarul: A kisvakond és a gyógyszer

https://www.youtube.com/watch?v=JaufuWSedI4

Ez lenne az?

Máskülönben az alábbi csatornákon találod meg őket:

https://www.youtube.com/channel/UC8ZKvF049Iku9y41WpIUUCA/vid..

2022. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2022. máj. 16. 07:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak ez Krtek ez itt a cseh változat akkor, de ezt már megtaláltam, azért köszönöm. Viszont kaptam egy felhasználótól privátüzenetben egy linket, ahol lehet a szlovák változat van feltéve, mert ott szlovák a magyarázó szöveg, csak oda regisztrálnom kell majd, s nem ingyenes az oldal, de majd megnézem.
2022. máj. 16. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!