Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elköltöznél egy távoli szigetre?

Elköltöznél egy távoli szigetre?

Figyelt kérdés

Sokat olvasok bejegyzésekről és hallom is az emberektől hogy szívük szerint elmennének egy lakatlan szigetre.

Most szeretném kérdezni hogy ki merne ilyenbe belevágni?


Persze nem teljesen lakatlan szigetre gondolok!

Pitcairn-szigeteken ingyen telek és ház jár annak aki oda költózik. Legfrissebb bejegyzések szerint most naggyábol 60 emrer lakik ott.


Elöny: ingyen telek, ingyen ház, víz, áram, internet, gyönyörű sziget!


Hátrány; nincs munkalehetőség csak ha megoldod, a sziget 7 nap hajó útra van a legközelebbi lakott szigettől.


Nem egy lakatlan sziget viszont alapvető felszerelések megvannak és a munka része is megoldható lenne pl. Állattartás vagy gyümölcs termesztés, online munka, befektrtések, stb. A sziget tárt karokkal várja az odaköltözőket. Van egy ürlap amit ki kell tölteni ha szeretnél lakosként jelentkezni.


20 fő szerintem simán jó lenne ha meg lenne, meg a pénz fejenként kb. 1 millió ft. ami szerintem minimum kellene.


2022. máj. 15. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hiányozna az infrastruktúra. Szeretek ugyanis szórakozni, művelődni és biztonságban érezni magam, tehát azt, ha van a közelben mozi, színház, könyvtár, múzeum, bevásárlási lehetőség és orvos, kórház.
2022. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt meg is értem. Nehéz lenne kiszakadni ebből a "világból" de a mozit stb. Felváltaná ott valami más pl. Búvárkodás, túra, horgászat, munka stb. Ki kellene szakadni ebből az életből ez nem kis kihívás lenne az biztos de szerintem sokkal jobb lenne ott az élet.
2022. máj. 15. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
A kutyám nélkül sehová, és sajnos oda nem lehet kutyát vinni.
2022. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt hol olvastad hogy kutyát nem lehet vinni? Linket kérhetek?
2022. máj. 15. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

'The following breeds of dogs are banned from Pitcairn Island and permission to import/land

such dogs will not be granted under any circumstance: Brazilian Fila, Dogo Argentino,

Japanese Tosa, Perro de Presa Canario and American Pit Bull Terrier'



Bocsánat kapkodtam... lehet vinni, ezek kivételével :)


[link]

2022. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót!

Bízom benne hogy lessz legalább 20 lelkes kommentelő akik bele vágnának. A szigetnek is sok segítség és előre haladás lenne ha mennénk.

2022. máj. 15. 17:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs az a pénz, amiért elmennék.
2022. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!