Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csomag rendelése GLS automatáb...

Csomag rendelése GLS automatába hogyan?

Figyelt kérdés

Jeleztük az önkormányzatnak, hogy lenne igény egy Foxpost automatára a városban, nézzenek utána, hol lenne lehetőség a kihelyezésre, vegyék fel a kapcsolatot velük, stb. Hát, az önkormányzat túlteljesítette a kérést, ugyanis telepítettek a városunkba nemrég 2 db GLS csomagautomatát. Namost lehet én vagyok vak vagy amúgy visszamaradott (szinte biztos), de hogyan lehet egy webshopból úgy rendelni, hogy GLS automatában vegyem át a csomagot? GLS házhozszállítás van, meg GLS csomagpont (boltba bemenős, eladótól elkérős mód) a legtöbb webshopnál van, de GLS automata nincs (Foxpost meg van) az opciók között.


Vannak helyek, ahol lehet direkt GLS automatába rendelni? Mutassatok már párat légyszi.


Pont az lenne a lényeg, hogy ne munkaidőben kelljen várni a futárt, amikor nem vagyok otthon, vagy munkaidőben elmenni a csomagpontra érte, hanem a nyilvános, nyílt helyre kirakott automatából vegyem át a csomagot. A Foxpost szinte minden webshopnál elérhető opció, nem értem, a GLS miért nem.



2022. máj. 17. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Akikkel szerzodesben van a bolt, oda tudsz rendelni.
2022. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a foxpostnál kellett volna jelezni. Az önkormányzatnál szerintem azt sem tudják mi az.... csoda, hogy nem kávéautomatát raktak ki :D

Jelezzétek a foxpostnak! Úgyis nagy terjeszkedésben vannak mostanság. Ha elég nagy a hely, fognak tenni automatát.

Melyik város?

2022. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már jeleztük a foxpostnak, de az volt a válasz, hogy a terület tulajdonosainak kell kérvényezni az automata kiépítését. Közterület meg az önkormányzat tulajdona...


De akkor jól sejtem, hogy nincs mód direkt gls automatába kérni egy rendelést? Weblapjuk GYIK-jében annyi van, hogy ha sikertelen a kézbesítés, és a feladó külön fizet érte, akkor lehet. De ez így nettó nevetséges.

2022. máj. 17. 18:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!