Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell ezen az oldalon...

Miért kell ezen az oldalon mindenkinek bunkónak lennie?

Figyelt kérdés

Most hirtelen egy példa a sok közül:


"kizárt hogy elengedném. Az eszem megáll hogy a mai gyerekek mit nem képzelnek magukról! 16 évesen még GYEREK!!!Jó nagy büdös pofon neki, aztán majd megtudja hova menjen 16 éves csitriként...."


Ezek az emberek ennyire buták és unintelligensek, vagy mi van itt? nem tudják magukat normálisan kifejezni? Szerintem szánalmas.


2010. szept. 17. 20:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, mi a többi része a szövegnek, de szerintem igaz, amit leír, csak nem köntörfalaz.

A válasz pedig: NÉVTELENSÉG. Ennyi.

2010. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Ennyi volt a szöveg.

Jó, oké legyen ez a lényege a válasznak, és fogjuk rá, hogy igaza van - de miért olyan buta ez az ember, hogy ne tudja normálisan leírni a véleményét?

2010. szept. 17. 20:45
 3/31 anonim ***** válasza:
61%

Napiszar-szindrómának hívom csak. Névtelenül sokan szeretnek szitkozódni, minősíteni a másikat, csak mert az ő ízlésüknek, véleményüknek nem felel meg. Csak mert más. és az ilyen egymást osztó oldalak rátesznek egy lapáttal, és effelé terelik a tizenévesek "értékeit".

Hasonló példa: ismerősöm szobatársa azt üzente, hogy lejön ahova járok, és jól leoszt (mert egy nagyhangú nő vagyok), mondtam, oké, jöjjön,le is jött, de oda se mert jönni az asztalhoz, ült egy másiknál egy órát és hazament. :D Aztán szadomazo álmai voltak velem, mármint ő volt a szenvedő fél :D Hidd el, itt is ez lenne, ha a gép mellől szitkozódóknak személyesen kéne megnyilvánulni.

2010. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Pontosan.

Engem az is zavar, hogy rákérdeznek olyan részletekre a kérdésemben, aminek semmi köze nincs semmihez. :/

2010. szept. 17. 20:46
 5/31 anonim ***** válasza:
50%
20:45-tel teljesen egyetértek, miért nem tudja megfogalmazni kulturált ember módjára a válaszát?
2010. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
55%
én azt veszem észre,hogy sokan nem tudják,hogy ennek az oldalnak mi is az igazi lényege.ide járnak kiadni a dühüket,konfliktust teremteni,stb.de mondjuk én sem tudok szó nélkül hagyni egy FAKE-kérdést,aminek semmi értelme,persze,hogy nem mondok rá szépeket.szerintem itt mindenkinek az lenne a dolga,h normális kérdéseket tegyen fel és normálisan válaszoljon más kérdéseire.sokszor azt hisszük,a mi problémánkhoz képest a másé kicsi,pedig mindenkinek a sajátja a legnagyobb.lehet,hogy amiatt ő szenved.szerintem is lehetnének empatikusabbak,megértőek,intelligensebbek az emberek.de ez van : ))
2010. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Jó, kamukérdéseket hagyjuk.

De feltesz valaki egy értelmes, normális kérdést, amiben semmi kifogásolható nincs, és akkor a válaszolók 3/4ede bunkó! :O

Már egyre kevesebbet járok ide...

2010. szept. 17. 20:49
 8/31 anonim ***** válasza:
32%

De miért sírtok? Legalább létezik egy ilyen oldal, magyar nyelven. A retardáltakat szűrni kell, a többi a hasznos(és elég szubjektív) válasz. Akinek nem családi gondokat kell itt megtárgyalni, annak pedig bőven elég a Google.

De a közösség alapvetően gyenge, ráadásul ugyanaz a 30-40 ember van. Ezért nyomom külföldi oldalon(Yahoo Answers), ott baromi sokan vagyunk, és mindig, mindenre tudnak értelmes választ... ha jól tudsz angolul.

2010. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez speciel nem bunkó volt, hanem őszinte. A bunkó az, aki véleményt sem ír, csak beszól. A negatív válasz nem bunkóságból születik.
2010. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Pedig szerintem az idézett válasz elég bunkó volt. :/

Miért pont "jó nagy büdös pofon"-t kell írni? Miért nem elég az, hogy pofon? Miért csitri? Miért nem lány?

2010. szept. 17. 20:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!