Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyenek a best friends -es...

Milyenek a best friends -es nyaklácok?

Figyelt kérdés

LINK -eljetek képeket!!


És kb. mennyibe kerülnek?


Barátnőmet akarom meglepni, én is lány vok.. :)


És hol lehet kapni ( egy 20.000 fős ( Mezőtúr ) ) városban?? :O


:S



köszi.. :)


2010. szept. 17. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Most ezeket találtam hirtelen, de tök egyszerű amúgy mert bemész egy ékszerüzletbe, vagy egy bizsuboltba (100% hogy ezek vannak Mezőtúron is), kiválasztasz egy széttörhető szíves medált, vagy kör alakút amit szét lehet törni, vagy kettő db ugyanolyat ami megtetszik, megveszed. Majd ezeket elviszed és rágravíroztatsz amit akarsz. Pl Best Friends, Best Friends Forever, BFF (-->best friends forever), My Best Friend, vagy magyarul annyit hogy Legjobb, vagy ha van valami közös kis titkotok vagy egy szép emléketek amit egy bizonyos szóval ki tudjátok fejezni hogy értsétek, akkor azt. stb. Nem tudom megmondani pontosan mennyibe kerül, ez mindenhol más.

2010. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!