Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az most egy kicsit lehet,...

Az most egy kicsit lehet, hogy hülye kérdés, de a gazdagok vesznek akciós ételt, vagy ilyet csak azok csinálnak akik nem valami tehetősek?

Figyelt kérdés

#vásárlás #gazdag #akció #tehetős #Ételvásárlás #vegyemvagynevegyem
2022. máj. 19. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Inkább ők veszik. Az egyszerű nép tudja, hogy csak porhintés.
2022. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

A "gazdagok" nem nagyon járnak közértbe. Van bejárónő, személyzet, stb., akik a beszerzést intézik.

Vagy te gyakran látod a milliárdosaink százmilliós autóit a CBA előtt parkolni, míg a tulaj bent sorban áll a csirkefarhátért?

2022. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy szerinted ki számít gazdagnak? Milyen vagyoni vagy jövedelmi szintű emberekre gondolsz?
2022. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Válasz helyett:

A takarékoskodás a szegény embert még szegényebbé, a gazdag még gazdagabbá teszi.

2022. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szoval akkor igy kerdezem:Aki nagyon jol keres,de hetkoznapi ember az megveszi az akcios dolgot vagy nem??
2022. máj. 19. 13:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ők ár-érték szerint vásárolnak. Ha minőségi termék akciós, akkor igen.
2022. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem születtem gazdagnak, de most már nagyon-nagyon-nagyon van mit a tejbe aprítanom. És szoktam akciósan vásárolni.

A szegény embertől annyiban térek el, hogy amíg ő kénytelen a 600 forintos virslit 400 forintos akciós áron megvenni, én a 2400 forintost is megvehetném, de kihasználom a lehetőséget, ha van kedvezmény.

2022. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Nyilván a felső középosztályra gondolt a kérdező, nem a milliárdosokra.

Sok házra (főleg a jobbakra) ki van írva, hogy reklámújságokat nem kérnek. Ebből arra lehet következtetni, hogy nem érdekli őket, mi akciós és mi nem.

2022. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Én sose nézem, melyik étel mennyibe kerül, lehet, hogy szoktam olyat venni, ami épp akciós. Reklámújságokat utálom, szerencsére van olyan rendes a postás/szórólapos (nem tudom, ki hordja ezeket), hogy egy külön polcra teszi, nem a postaládába tömködi.
2022. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!