Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok kukázni az utcán?...

Szoktatok kukázni az utcán? Találgatok valami értékekeset?

Figyelt kérdés
Én tegnap kikukáztam egy eredeti Zámbó Jimmy kazettát

2022. máj. 19. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mii? Hol kukázol te? Ja hopp, xd. Kis patkány :DD
2022. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, szoktam kukázni. Na és?
2022. máj. 19. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Jolvanna. Csak elképzeltem h sétálok az utcán, és valaki félig kilóg a kukából...


De nincs harag, ugye?

2022. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit kérsz a kazettáért?
2022. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Kukázni nem, de ha találok valami érdekeset otthagyva egy padon, azt hazaviszem. Találtam már napszemüveget, könyvet, matchboxot, pingpongütőt, mini flippert, sőt még Barbie babát is. :)
2022. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem szoktam.

Viszont a lépcsőházunkban szokás egyes dolgokat nem a konténerekbe dobni, hanem félretenni, hátha valakinek épp szüksége van rá (pl. könyvek, virágok, kompótos üvegek... Ha pár napig nem viszi el senki, akkor aki odavitet -bedobja a kukába, vagy ezt megteszi a gondnok, kukaürítéskor.

2022. máj. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Köztéri kamerák felvételei alapján hülyére bírságolnám a kukákban derékig matatókat - kérdező - úgy, ahogyan az illegálisan szemetelőket is!

-Attól, hogy a szemétben találsz meg valamit, az még nem a te tulajdonod a fellelés időpontjában, - ergo, ez lopás! Ráadásul sérti a privát szférát is, - ugyanis az ember hulladékkezelési szokásaiból életvitelt lehet összerakni, - amihez semmi közöd, mint erre engedéllyel nem rendelkező hatósági jogkörrel fel nem ruházott személy - és privát adatokhoz lehet hozzájutni, - amihez úgyszintén semmi közöd az előbbi okból kifolyólag! Fizetnétek, mint a katonatiszt, ha rajtam állna a szándék!

2022. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7- nem tudok egyetérteni csak abban, hogy az illegális szemetelőket keményen meg kell büntetni.

Miért lopás, ha valaki kidobott valamit tehát lemondott a tulajdonjogodról és más még tudja hasznosítani. A környezet védelem fontosabb, minthogy elvi kérdést csináljunk ebből. Vagy akár gyakorlatit is, mert ha ez a törvény akkor az szar és meg kell változtatni. 2. ami a privát szférát illeti, nem gondolod, hogy az emberek megosztanak magukról minden infot a világhálón, a boltokat is lusták felhívni mert inkább messengeren beszélnek robotokkal meg ügyfél szolgálattal, ezáltal minden infot kiszolgáltatnak magukról. Mindent tudnak rólad és a szokásaidról, a nethasználat miatt, amit mesterséges intelligenciával bányászható. Nem a kérdező által megtalált Jimmy kazettából fogják tudni, hogy milyen az életvitele főleg egy társasházban ahol nem tudják kié a szemét ha csak nem olyan hülye valaki , hogy számlát, és egyéb dolgot dob ki a nélkül, hogy megsemmisítené és utána a szelektívbe dobná. Továbbá az emberek kidobálnak hasznosítható/újrahasznosítható dolgokat, ahelyett, hogy leadnák a hulladék udvarban. Na ezt kellene büntetni. Ruhát, műszaki cikket, festéket, étolajat, üveget dobálnak a kukába, amik leadhatóak összegyűjtve akárhol. Ruháért a HM ben még 500 forintos kupont is adnak. Na ezt kellene büntetni és akkor nem lennének guberálók sem.

2022. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8 vagyok. Amúgy meg az a lopás amit 5 írt.
2022. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!