Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek az oka?

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés leginkább a Jász-Nagykun Szolnok megyei lakosokhoz szólna.


21 éves vagyok, Kunszentmártonba lakom. Jelen pillanatban a helyi családsegítőbe dolgozom közfoglalkoztatottként, havi 80.000 Ft-ért. Van érettségim, turisztikai referens, pedagógiai-és családsegítő asszisztens, illetve gyógypedagógiai segítő munkatárs szakmám. Munkát szeretnék váltani hogy el tudjam magamat tartani és tudjam gyűjteni a pénzt. 11 honapja keresek állást a szakmáimon belül, illetve kívül. Szentesen pár iskolába be adtam a jelentkezésemet, nem reagáltak vissza, Cserkébe és Kunszenten iskolába és óvodába csak közfoglalkoztatottként vennének fel. Szolnokon próbálkoztam a Szent Ágotába, oda csak 25 év felettieket vesznek fel. Szolnokon az idősek otthonába is próbálkoztam onnan még nem jeleztek vissza. Cserkébe a fürdőbe próbálkoztam, azóta se jeleznek vissza. Szolnoki családsegitot is próbáltam és nem. Ezen kívül próbálkoztam irodai munkáknál, számviteli munkáknál és eladoi munkáknál is. 11 hónap alatt kb 75 helyre adtam be a jelentkezésemet, ezen kívül elmentem pár helyre is hogy személyesen adjam át a jelentkezésemet. Nos kb 3 helyről jeleztek vissza hogy nem vesznek fel és 2 helyre hívtak be interjuztatni. Gyárba el tudnék menni dolgozni, de megmondom őszintén hogy én nem azért tanultam ennyi szakmát, hogy gyárba legyek. Én azért tanultam ki a pedagógiai szakmát, mert ez az irány érdekel és nincs lehetosegem mert fiatal vagyok, így próbálkoztam más területen, de oda sem kellek. Miért lehet ez? Csak én járok ilyen cipőben Jász-Nagykun Szolnok megyébe?



2022. máj. 20. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Jobban jársz ha elköltözöl innen, munkát nem fogsz kapni vagy nagyon nehezen. Normális fizetést meg pláne nem. Maga Szolnok már lassan egy putri.
2022. máj. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!