Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Abortusz után ez normális?

Abortusz után ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Sajnos szerdán volt abortuszom...azóta eltelt 2 nap de nem véreztem csak a nűtét után most olyan folyás szerüségem van. Olyan mennyiségben mint a menstruáció kb. 3. napján. A hasam görcsöl,van hogy olyannyira hogy nem tudok kiegyenesedni.


Ez normális???



2022. máj. 21. 02:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Amugy néha olyán székelési késztetéshez hasonló érzés. De nem is tudnám ennél jobban leirni,nagyon érdekes,de rettentőn kellemetlen (majdhogynem fájdalmas)...
2022. máj. 21. 02:14
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi *olyan
2022. máj. 21. 02:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Feltétlenül menj vissza az orvoshoz.
2022. máj. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez nagy baj?


Buta voltam nem szedtem Ergam cseppett,talán ezért?

2022. máj. 21. 02:51
 5/7 anonim válasza:

Nekem pont az ergam csepp szedése miatt volt elviselhetetlen fájdalmam, belázasodtam stb. Visszamentünk, megnyugtattak hogy semmi baj, 4 napig szüneteltetni kellett, mire elkezdtem újra már semmi gond nem volt.

Feltétlenül menj el orvoshoz, ha nincs is baj, legalább megnyugodsz, illetve (szerintem) szedd a cseppet, hiszen nem véletlenül írták föl.

2022. máj. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te drága édes szívem... Bejelentkezés ide gyakorira, kérdés kiírása és a válaszra való várakozása helyett :

Emeld meg a telefont dokidhoz, ahogyan csak adódik!


Ilyen komoly kérdéseket nem idegen, random emberektől kell kérdezni.


+mindenkinél specifikus, nincs egyforma csak hasonló helyzet.


Megértem, nem jó dokihoz járni, főleg nem nőgyógyászhoz kiszolgáltatott pózban, de vedd komolyan s inkább legyen potya köröd, mintsem bajod!


Vigyázz magadra!


Ráadásul diagnosztizálni senkit nem szabad vakon!

Komoly gondokat is eredményezhet ilyen meggondolatlanság.


Keresd bátran orvosod! 😊

Lehet ő is behív szimpla tanácsadás helyett. (esetek többségénél új megbeszélt időpont és Go.)

2022. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát valóban igazad van (márcsak azért is hogy el tudjam látni a lányaim...)

Köszönöm szépen! 🙂

2022. máj. 22. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!