Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet földet az erdőbe lerakni?

ProteinFüggő kérdése:

Lehet földet az erdőbe lerakni?

Figyelt kérdés
A kertemben van egy domb föld. Szerintetek a rendőrséget mennyire érdekelné ha egy ottani lakos ránkhívja a rendőrt, hogy földet öntöttünk egy erdő területére?

2022. máj. 21. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekelné a rendőrséget, illegális szemétlerakás (függetlenül attól, hogy az "csak föld") az erdőben pont jó indok arra, hogy nyomozzanak.

Sokkal egyszerűbb lenne az életed, ha kiírod Facebookon, hogy ingyen vihető, és nagy eséllyel lesz rá jelentkező, neked pedig semmi tennivalód nincs vele és mégis eltűnik az útból.

2022. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert egyik ismerősömre kihívták a rendőrt, a rendőrség meg majdnem azt büntette meg aki kihívta mert nekik állítólag nincs idejük ilyennel foglalkozni.
2022. máj. 21. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az erdő tulajdonosát is érdekelné kit kell feljelenteni...

Hát ha az én erdőmbe rakna le valaki valamit, akkor lehet hogy a rendőrnek új munkát kellene keresnie ha nem foglalkozik a dologgal.

2022. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam, hogy ez érzékeny téma. Én úgy nőttem fel, hogy az egész környék az erdőbe vitte a zöldhulladékot (Föld, vágott fű, fa stb.) még most is mindenki oda viszi. De ezek szerint nem kéne, mostmár ezt is tudom, köszi!
2022. máj. 21. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az erdő valakinek ugyanúgy a tulajdonában van, kezeli azt (még akkor is, ha egy parkerdőbe például szabad a bejárás), így a tulaj engedélye nélkül nem lehetne azt csinálni. És még az sem mentség hogy a tulaj esetleg nem tud róla, mert ebben az esetben őt bünteti meg a hatóság és az ő költségére kell a hulladékot elszállítani, ő pedig jobb esetben ismeretlen tettes ellen tehet feljelentést, aztán majd (nem) találnak valakit, akin be lehet hajtani ezeket a költségeket. Az pedig még kellemetlenebb, ha valakit rajtakapnak a szemét odahordásán, mert abból nem tudod kimagyarázni magad (a bezzeg mások is csinálják nem fogja a te büntetésedet enyhíteni).
2022. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor a facebook lesz a megoldás.
2022. máj. 21. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!