Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik a pokol? Ahol kínozzák...

Létezik a pokol? Ahol kínozzák a lelkeket?

Figyelt kérdés
Ha öngyilkos lennék, oda kerülnék? Pokolba? Már többször megtámadtak álmomban a démonok. Alig várják hogy öngyilkos legyek. Akarják a lelkemet. Az Isten megengedi ezt is nekik? Lehet hogy hagyni fogja hogy elvegyék a lelkemet, mert én gyűlölöm az Istent. És nincs vallásom.

2022. máj. 23. 20:46
1 2
 11/12 xp ali ***** válasza:
Nem tudom, h mi a helyzet, még nem jártam ott. Aki járhatott, az meg már nem tudja elmesélni. De érdekes a Childhood's end c. mini sorozat. Az kicsit kifordítja az egészet. Ha meg tényleg érdekel az ügy, kezdj mesterséges intelligencia kutatásba. Ha sikerül, akkor vszeg nincs pokol, csak biológiai automaták vagyunk. Ha nem, akkor talán igen.
2022. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%

Nincs sem mennyország, sem pokol. (Így szól az egykori sláger is). Emberi tudatirányítás az egész. Jelen leg a pokol Ukrajnában van. Átéltem a 78 évvel ezelőtti poklot, gyerekként, amikor tőlem 50 méterre esett le a bomba.

Az volt a pokol, azok az idők!

Inkább kezeltesd magad és ezt nem gúnyból, hanem jóakarattal tanácsolom.

2022. máj. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!