Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan munkáka...

Tudnátok mondani olyan munkákat, szakmákat, ami nincs elnőiesedve, és nem fizikai munka?

Figyelt kérdés

Fiatal, pályakezdő férfiként tanácstalan vagyok, milyen irányba induljak el. Tb- bérügyintéző szakmám van, de ebben az irányban szinte egyáltalán nem dolgoznak férfiak, így én is más irányba mennék, mert 30-as, 40-es, 50-es nők közé nem tudnék beilleszkedni, és nem is érezném magam jól.

Szívesen fogok bele bármibe, szívesen ülö le tanulni bármi újat, csak olyan munka legyen ahol férfi-nő arány legalább egyenlő, vagy több a férfi.

Sajnos rossz a derekam, úgyhogy fizikai munka kilőve.



2022. máj. 25. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valamilyen programozói területen gondolkodnék a helyedben. Akár OKJ-s képzéssel.
2022. máj. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Taxis ?
2022. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

pár napja volt hasonló kérdés...


Volt egy csomó hasznos javaslat ott.

2022. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Tb- bérügyintéző szakmám van, de ebben az irányban szinte egyáltalán nem dolgoznak férfiak"

ez miert zavar?

2022. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3 nekem nem dobott ki hasonlót, de akkor megpróbalom megkeresni


#4 közvetlenül mögötte leírtam a választ is. De akkor kifejtem. Huszonpár éves férfiként nem találok közös témát 40-es, 50-es nőkkel. Nem azt mondom hogy lehetetlen, hogy beszélgessünk, hanem azt, hogy a köztünk lévő generációs különbségekből és a nemünkből adódó eltérő érdeklődési köreink miatt nem lenne semmi kommunikáció köztünk, nem találnánk közös nevezőket. Ez hatással van a munkamorálra, ami kihat az ember életére is. Az, hogy nagyon nehéz és sokszor nyomasztó tud lenni beilleszkedni egy olyan munkahelyen, ahol csak ellenkező neműek dolgoznak köztudott, nem gondoltam volna, hogy ezt ki kell majd fejtenem.

2022. máj. 25. 12:32
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 jogos, erre nem gondoltam
2022. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos erre én sem, amikor elvégeztem ezt a szakmát 😅
2022. máj. 25. 12:37
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

#5. ez szimpla kifogáskeresés.


Senki nem barátkozni meg csevegni jár be a munkahelyére.

Nincs helye ilyen álságos kifogásnak, hogy generációs különbség... Minden munkahelyen dolgoznak fiatalok-idősek-középkorúak....

Valamiért nem akarsz alkalmazkodni....

2022. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán megy át, amiről beszélek. Visszatérhetnénk az eredeti kérdéshez? Egy rendkívül elnőiesedett szakmából szeretnék váltani, olyan irányba ahol sok férfi dolgozik, de nem igazán van ötletem, milyen irányba menjek. Ehhez szeretnék ötleteket kérni, amiből ihletet meríthetek. Nyitott vagyok mindenre. Fizikai munka nem játszik sajnos.
2022. máj. 25. 13:57
 10/13 anonim ***** válasza:
A fémiparban szinte csak férfiak dolgoznak. Programozókra, mérnökökre mindig van kereslet.
2022. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!