Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki gyógyszere...

Van olyan ember aki gyógyszerek nélkül tud aludni?

Figyelt kérdés

Jó értem, persze régen sem szedtek alváshoz gyógyszert de kevesebbig is éltek. Én eddig szedtem megvonták és masikat adtak helyette (a pszichiátrián) es félek hogy nem fogok tudni aludni rettenetesen görcsölök, stresszelek. A regi gyógyszerem jobb volt. Félek az alvástól. Nem fogok tudni élni se ha nem kapom vissza a régi gyógyszeremet. Ha nem kapom vissza szerintem megölöm magam.

Tegnap jöttem haza a pszichiátriàról és nem aludtam, gyakorlatilag bármit megtennék hogy hozzájussak a régi gyógyszeremhez.(hajamat eladnám például) A pszichiátrián állították át a gyógyszert ezt az újat. Azt mondják nincs rá szükségem meg rossz meg , új kellett meg ilyenek meg mást kell kitalálni egyszóval elvették a régit és újat állítottak be. (Meg hogy tévképzeteim voltak meg fura gondolataim a szüleim elmondása szerint) Bocsanat hogy így el kanyarodtam a témától de tönkre tették a jövőmet. Nem fogok tudni aludni, tehat nem tudok iskolába-munkahelyre járni, utcalány leszek gyakorlatilag folyamatosan alkoholon kell majd éljek mert nem fogok tudni másképp létezni és aludni sem. (Ugyanis a regi gyogyszerem antidepresszáns is volt a mostani csak nyugtató) gyakorlatilag a gyógyszer csere végett az lesz az életem vége hogy télen az utcán leszúr a stricim és és vérbe fagyva fekszem ott és a kuncsaftok b*sszák a halott alkoholszagú nyeszlett testemet.

Bocsánat a csúnya gondolatokért de ha nem fogok tudni aludni akkor nem lesz rendes munkám :(

Vagy régen gyógyszer helyett alkohollal aludtak el?

Azt mondják a szüleim és a pszichiáterek is hogy nincs is szükségem annyira a gyógyszerre (0.25 miligrammból szedek egy negyedet) és akar le is állhatnék róla. Viszont az alvástól félek lehet van ilyen fóbia is.

Mennyire gyakori amugy hogy valaki gyógyszer nélkül alszik? Aki dohányzik azt a cigi álmosítja?



2022. máj. 26. 17:53
 1/4 A kérdező kommentje:

Az öngyilkosságon nem gondolkodtam soha, mert szeretek élni főleg akkor ha szabad lehetek nem egy pszichiátrián. Viszont kétségbe vagyok esve. A régi módszerekre visszatérve a tej elvileg álmosít.

A pszichiátrián mindenki szedett este gyógyszert, valahogy az van a fejembe hogy az a normális.

2022. máj. 26. 17:55
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos, azok az emberek, akiknek nincsenek pszichés problémáik, többnyire teljesen jól megvannak gyógyszerek nélkül.
2022. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Életemben nem vettem be altatót, de nem azt jelenti, hogy minden éjszakát egyhuzamban végigalszom.

Ffi/80.

2022. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosítsd magadban, hogy amit ide írtál, az egy film a fejedben, a "legrosszabb eset forgatókönyve", nem biztos, hogy ennyire rossz lesz gyógyszer nélkül, sőt, lehet hogy már rögtön jobb lesz vagy pár nap/hét múlva jobb lesz. Az emberek nagy része gyógyszer nélkül alszik, van aki relaxál alvás előtt, van aki a nap során igyekszik elfáradni, sportol, dolgozik, nyüzsög.
2022. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!