Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A steam vissza adja a pénzem...

A steam vissza adja a pénzem vagy visszatériti,tegnap töltötem fel pénzt de nem adta hozzá a fiókomhoz,a bankártyàmon meg azt irja hogy megvettem de a steamen nem,most be adtam egy kérvényt hogy vissza adják erre mennyi időt kell várni?azt irja 1 hét

Figyelt kérdés
2022. máj. 27. 12:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez milyen hiba lehet olvastam több embernél is előfordult ez a hiba,most komolyan ennyit nem lehet ki javitani hogy normálisan hozzàdja a pénzt...
2022. máj. 27. 12:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez elég szomoru hogy ez van, de ha vissza akartad tériteni, akkor mit akartál visszakérni, ha azt mondod, hogy közben meg nem is látszott, jhogy a fiokodon van a pénz, és csak levonta a kártyáról, mert akkor hogy adtad be a kérvényt, de amuhy azt is meg kell nézni, hogy valoban levonta-e a pénzt, vagy csak zárolta, és még mindig nem zárom le a mondatot, hanem inkább azt nézd meg hogy email jött-e róla, illetve milyen modon töltöttél fel steambe pénzt mert vannak olyan oldalak, amik kamuk, és ha ott fizetsz kártyával, csak levonják a pénzt, de nem megy steamre a pénz.
2022. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ugy töltötem fel hogy elsőnek vettem egy 50 euros feltöltést amit meg is adott, utána meg egy 25 eurosat amit már nem töltöt fel de a pénzt levete...
2022. máj. 27. 17:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Már be nyujtotam a kérelmet remélem vissza téritik
2022. máj. 27. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkor adnám vissza, ha a kérelmed teljesen hibátlan helyesírású lenne.
2022. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden hibáért 1 eurót vonnék le, szerintem pont egyensúlyban lennénk.
2022. máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Láttom sokan hülyék itt,a kérdésemre szeretnék választ...
2022. máj. 28. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!