Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erről kap az illető értesítést?

Erről kap az illető értesítést?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok de fogalmam sincs hogy ez melyik kategóriába tartozna.

Szóval azt szeretném kérdezni, hogy ha valakit bejelölök facen, de mondjuk meggondolom magam és törlöm a jelölést, akkor arról kap az illető értesítést?

Mármint a jelölésről tudom hogy igen, csak azt nem tudom hogy a jelölés visszavonásáról kap-e.

Légyszi segítsetek, ezt most nagyon fontos lenne tudnom.

Előre is köszi az értelmes válaszokat:)



2022. máj. 28. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kap. És ha azelőtt visszavonod mielőtt megnézné a jelölést, egyáltalán nem is fog tudni róla.
2022. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
87%
Úgy van ahogy az 1-es mondja
2022. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, a válaszokat.
2022. máj. 28. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejelölted az illetőt, aztán utána meggondolod magad, hogy inkább mégis visszavonod a neki küldött jelölés kérelmedet, attól még látni fogja az értesítések között, hogy te őt bejelölted, csak már nem fog tudni téged visszaigazolni, mert ha rá akar nyomni a megerősítésre, azt írja neki: Sajnáljuk, de ezt a kérelmet már nem tudjuk teljesíteni.

És utána ránéz ő is a TE adatlapodra és azt fogja látni, hogy visszaigazolás helyett most neki kell téged bejelölnie és ebből fog rájönni, hogy te a neki küldött jelölés kérelmedet visszavontad.

2022. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, pont ez lett volna még a kérdésem hogy attól a jelölésről küld-e értesítést, de mostmár akkor meg tudtam mindent, ami érdekelt:)
2022. máj. 28. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!