Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van az emberekkel tele...

Mi van az emberekkel tele vannak pénzel és mégis valamennyivel nomádabb életmód felé fordulnak?

Figyelt kérdés

Videót megnézve először azt hittem,hogy ilyen átlag emberek akik kevés pénzből saját kivitelezéssel akartak kihozni valami életet de aztán olvastam,hogy van valószínű bőven vagyonuk.Csak oké,hogy nem luxus módon akarnak élni de ez most valami divat lett,hogy na majd én megmutatom,nomád módon is lehet élni,mondjuk a nomádtól alap élettől messze van mert ugye drága napelem,számítógép meg minden meg van ami a modernebb élet része.Szerintem az ilyeneknek fingjuk sincs valójában erről az életstílusról amit ma sokan akarnak lemodellezni de mégse nélkülöznek minden modern dolgot.Szóval csóró emberek reménye már el is szállhat mert ezt normál kisember nem tudná megtenni amit az ilyenek.


https://www.youtube.com/watch?v=fkVfX2hUlc8


"Mi Eugenia és Pepe vagyunk, Portugáliába költöztünk, hogy saját kezűleg építsük fel első otthonunkat és egy kis panziót, ahol egy nap üdvözöljük.


2012-ben egyetemi tanulmányaink befejezése után Los Angelesbe (Kalifornia) költöztünk. Eugenia az orvostudományban és Pepe az építészetben.

Los Angelesben Pepe több mint 7 éven át tapasztalatot szerzett projektmenedzserként, több csúcskategóriás lakóépület tervezése és építésének koordinálása során az LSF-vel. Tapasztalata a gyártási oldalra is kiterjed, hiszen az összes projekt LSF-szerkezeteinek gyártásáért felelt.


Ezzel egyidőben Eugenia, szakma tervezője elindította a CUERO&MØR divatmárkát, amely 5 év után világszerte megtalálható volt a luxusbutikokban.


2019-ben egy alternatív életmódot folytatva felhagytunk mindennel, és saját magunk építettük lakókocsinkat, hogy bejárjuk Európát.

Portugáliába hoztunk minket, hogy egyszerűbb életet élhessünk, saját élelmiszert termeszthessünk és megépítsük álmaink projektjét."



2022. máj. 29. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Sokan rájönnek, hogy nem attól lesz jó az életük, ha körbeveszik magukat mindenféle vagyontárgyakkal, és kéthente másik országba utaznak, hanem sokkal értékesebb tud lenni az egyszerű, kellemes, szolíd életvitel.

Nyilván ez a pár már megtapasztalta, milyen a jólét, nekik abban már nincs kihívás.

2022. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nálad van valami probléma a toronyban kérdező.
2022. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek az instavilág okoz örömet az életben. Miért kell elkölteni minden pénzünk és többnek mutatni magunk, mint amik vagyunk? Kérdező, az éhes ember vágyik rengeteg finom ételre, az, aki már jóllakott, eltelt nem. Neki nincs hiányérzete, tudja másként látni az életet, mint a fogyasztás hajszolása.
2022. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2/


Nincs tornyom,nem a tengerparton élek :D

2022. máj. 29. 22:29
 5/9 A kérdező kommentje:

3/


Nekem mindig azt mondják minek a sok pénz hja csak ül rajta az ember.

2022. máj. 29. 22:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen gondolkodás vezet oda Magyarországon, hogy nincs vagyonépítés. Minden generáció kezdi a nulláról és csodálkozik miért vagyunk szegények a nyugathoz képest. Azon a családok, amelyek felhalmoznak jutnak el oda, hogy rohatd jól élnek úgy, hogy a vagyon nem csappan meg, sőt nő.
2022. máj. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6/


Magyarországon a fizetés a baj,szarból hugyból hogy építesz vagyont,mikor sokaknak havi kiadást fedezi félre rakni nem nagyon tudnak.

2022. máj. 30. 10:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy egyszerű mondani, de ki kell törni és nem megelégedni a szár, húgy bérekkel. Akkor tudsz félretenni, de a kérdésed nem erre vonatkozott. Hanem, azt sérelmezték, hogy tehetős emberek miért nem szórják el a pénzünket. Illetve azt mondtad minek a pénz, ha csak ülnek rajta.
2022. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
46%
Én 40 évesen jöttem rá, hogy városban csak LAKNI lehet, ÉLNI nem. Férfiembernek szüksége van a kétkezi munkára, a napi alkotásra. Szüksége van arra, hogy végignézzen az elvégzett munkán, és megállapítsa; "ez jó mulatság, férfimunka volt!" A két kezed munkájával létrehozni egy saját kis birodalmat pedig felér a mennyországgal.
2022. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!