Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért élnek a magyarok tovább...

Miért élnek a magyarok tovább mint a románok?

Figyelt kérdés
Anyunak aki örökbefogadott van egy 86 éves nagynénje és anyu is 70 éves. A valódi szüleimnél nincs (már tudok róluk) esély hogy 70 éves koromban éljen a nagynéném. Pedig apám és kötöttem 32 év van de neki sajnos nővére van. Anyám meg köztem 7l37 év van és az apja húga él. 16 év van anyu és a nagynénje közt. Anyu és Tata közt volt 31 év.

2022. máj. 30. 17:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Anyu és köztem 37 év van. A magyarok korán csinálnak gyereket ha 16 év van csak a barynenik és unokahuguk közt. És még a románokat hívják cigányoknak. A románok nem csinálnak habár gyereket mint a magyarok.
2022. máj. 30. 17:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda következtetések... az egész nemzet cigány, mert az egyik rokonod 16 évesen szült. Közben a valóság az, hogy a gyerekvállalási életkor évről évre tolódik és a 30-hoz közelít az átlag

[link]


[link]

Várható élethossz nők esetében:

- Románia: 78.8 év

- Magyarország: 79.1 év


Várható élettartam férfiak esetében:

- Románia: 71.4 év

- Magyarország: 72.3 év

2022. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Látod hogy a magyarok csak tovább élnek és érdem nélkül. Nem kell tegye ék semmit azért hogy jobb genetikájuk legyen.
2022. máj. 30. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, ezek nagyon kicsi különbségek.

Egyébként meg, az évszázadok során a magyarság elég kevert nép lett, a génkeveredés pedig hasznos dolog. Arról nincs fogalmam, a román nép mennyire kevert.

Egyéni szinten viszont annyi minden közrejátszhat, a népek jellemzőiből saját magadra vonatkozólag nemigen vonhatsz le következtetéseket. Sőt, egyéni szinten az életmód legalább annyit számít, mint a genetika.

Szóval, életmódváltásra fel, ha sokáig akarsz élni!

2022. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!