Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letiltott a Facebook... 30...

Letiltott a Facebook... 30 napra vagy véglegesen, ez volt a szöveg... Van rá esély hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés
Mivel nem szerettem volna veszni hagyni mert rengeteg fénykép, fájl és emlék van rajta azért lefényképeztem a személyimet és elküldtem nekik (természetesen kitakartam a szig számom) Letelt a 30 nap és nem enged bejelentkezni... Azt írja hogy az adott emailhez nem tartozik regisztrált fiók. Van rá esély hogy bármilyen úton módon visszaszerezzem? A válaszokat előre is köszönöm!

2022. jún. 1. 11:59
 1/5 anonim válasza:
Valószinüleg törölték a fiókod.
2022. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Aki a facebookra emlékkönyvként tekint, nos, az meg is érdemli.
2022. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Sajnos a Facebook élő ügyfélszolgálatot csak a hirdetők felé tart fenn, ott is alaposan megszűrve, hogy kivel foglalkozik emberi munkatárs, ezért ha az automatikán nem jutott át a kérés, akkor sajnos már nincs esély visszaszerezni a fiókot.


Az emlékeket a közösségi média felületek helyett felhő szolgáltatásokban ÉS fizikai adathordozókon érdemes kivitelezni.

2022. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak:

Régóta megvolt a profilom, és főleg a Messengert használtam. Nem töltöttem fel az adatlapomra rendszeresen semmit sem. A random elkapott és elküldött Messenger fényképek fognak hiányozni, ami sajnos nincs meg máshol. Nem is a közös ismerősök bejelölgetése a problémám, hanem az hogy nem tudom visszaszerezni az adott képeket a Messengerből.

2022. jún. 2. 13:36
 5/5 anonim válasza:
Ha a messengerből kellenek a képek, opció lehet egyeztetni az ismerősökkel, hogy náluk visszakereshetőek-e a beszélgetések (vagy azok is törlődtek) és elkérni a képeket.
2022. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!