Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Eljöttem...

Mit csináljak? Eljöttem főiskolára, az összes barátom nagyon messze van, itt meg nem találom a helyem. Suliban nem láttam olyan ember, aki tényleg jófej lenn, mindenki cska úgy elzárkózik, nem akarnak vegyülni. Pedig én mindig könnyen barátkoztam.

Figyelt kérdés
Mit cisnáljak? Borzalmasan érzem így magam. Olyan egyedül és szerencsétlennek.
2010. szept. 18. 22:09
 1/3 anonim válasza:
Mintha csak én írtam volna, ugyanebben a cipőben járok. Hol vagy?:)
2010. szept. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kodolányin....Te?
2010. szept. 19. 09:01
 3/3 anonim válasza:

Sajna Szeged:(. Nekem amúgy azt javasolták a többiek, hogyha van például karibuli, akkor az előtte iszogatást nálam szervezzem. Ha esetleg kolis vagy, akkor a szobádban is lehettek! Még most az elején könnyebb ismerkedni, és "hülyének" se néznek, ha összeverbuválod a társaságot, sőt!

Tudod az a gond, hogyha nem mész sehova, hanem otthon ülsz egyedül, akkor senkit sem fogsz megismerni és így később se lesznek ottani barátaid. Nagyon nehéz, nem is tagadom, de máshogy nem megy sajnos.

2010. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!