Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18.án megkétek hogy egy...

18.án megkétek hogy egy iskolai ballagásom mondják verset. 16 múltam!nagyon izgulós vagyok közönség előtt beszélni. Van valami tipp étek hogy mivel oldjam a stresszt vagy hogy ne golndoljak arra hogy beleakadok a mondanomba?

Figyelt kérdés

2022. jún. 4. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Van egy jó tippem: mondd azt, hogy kösz, megtisztelő, de nincs kedvem hozzá.
2022. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Vagy vegyél be egy nyugtatót. Biztosan akad a családban, rokonságban, szomszédban...
2022. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, rögtön nyugtatót szedjen egy kiskorú mert izgul egy nyilvános szereplés előtt. Ez nem cukorka b+.


Amúgy meg természetes, hogy izgulsz amíg nem mozogsz otthonosan egy ilyen helyzetben. Izgulni is fogsz, csak meg kell tanulni kezelni. Egyrészt segíthet ha begyakorlod, hogyha álmodból keltenek fel akkor is el tudd mondani, hogy a másik oldalon mi segít az meg egyénfüggő. Nekem az segít ha arra gondolok, hogy kár az ilyen dolgokat túlizgulni mert sok tétje nincsen, egy hét múlva már mindenki elfelejti, meg ha valamit elszúrok akkor sem dől össze a világ, bárkivel megesik, megy tovább az élet.

2022. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!