Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vissza lehet-e tenni (és...

Vissza lehet-e tenni (és hogyan) egy kérdést és a válaszokat a "Figyelt kérdések"-ből a "Megválaszoltjaid"-ba?

Figyelt kérdés
Véletlenül dobtam oda.
2022. jún. 7. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy újra írsz egy hozzászólást. Ha visszakerül a Megválaszoltjaidba, akkor sikerült. Ha nem, akkor a listából törlés végleges és a későbbi interakció már nincs hatással rá - így csinálták meg az oldalt.
2022. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a „Véletlenül dobtam oda” esetet.

Ha egy kérdésre választ írsz, akkor a kérdés automatikusan bekerül a „Megválaszoltjaid”-ba. Ha a kérdést bejelölöd figyelésre, akkor nem átkerül a „Figyelt kérdések”-be, hanem ott is benne lesz a listában, vagyis mind a két helyen lesz.

2022. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én sem értem, nemcsak Te, de a mai volt már a második esetem.

Írtam egy újabb "választ" és rendbejött, ahogyan az első válaszoló javasolta. Mivelhogy jó tanácsot adott, bizonyára vele is megtörtént, vagy másnak is adott ilyen tanácsot. Esetleg szakembere az ilyen eseteknek. Meg is köszöntem neki.

2022. jún. 7. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!