Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jelzi az oldal, hogy...

Miért jelzi az oldal, hogy van egy új válasz az egyik megválaszolt kérdésemnél, ha egyik kérdésnél sem jelzi azt?

Figyelt kérdés
Ott a felkiáltójel a "profilomnál", rámegyek, mutatja amit fent írtam, és mikor rámegyek a megválaszolt kérdéseimre, akkor egynél sem jelez új választ. Már végig kattintgattam az összes mostanában megválaszolt kérdést, hátha eltűnik, de nem. Próbáltam már bezárni és megnyitni az oldalt, kikapcsolni a telefont, de semmi.

2022. jún. 9. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Törölt kérdésnél fordul elő.
2022. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Törölték azt a választ, amire az értesítést kiküldte az oldal. Mivel nem csinálták meg, hogy a törölt tartalom esetén vonja vissza az értesítést, az beragadva marad amíg kézzel el nem távolítod. Kattints az értesítésre, az törölni fogja a jelzést (nem kapcsolja ki, a következőnél ismét jelezni fog).
2022. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2022. jún. 9. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!