Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Illik-e tetoválóművészt...

Illik-e tetoválóművészt megkérdezni, hogy vállal-e "kooperációs" munkát? Egy kedvenc grafikusom megtervezne nekem egy mintát és magyon szeretnèm, ha az varrná fel, aki az első tetoválásomat.

Figyelt kérdés
Gyönyörűen dolgozik és a saját mimtáival alapvetően. Nem tudom, hogy ez nem oltári bunkó kérdés-e, ami átlépi a művésznél a határt, vagy beleférhet?

2022. jún. 9. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Kb minden tetkós úgy dolgozik hogy bevisznek nekik egy mintát hogy ezt szeretnék. Sokkal ritkább hogy csak fejben van meg az elképzelés és neki kell megterveznie.
2022. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem teljesen normális lenne. Sőt, az lenne az alap, hogy rád szabják.
2022. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért írtam tetoválóművészt, mert arról a tipusú tetoválóról van szó, aki saját stílussal bíró, mindent az ügyfél elképzelései alapján egyedileg megtervező művész. Aki, ha odaviszel egy mintát az internetről, hogy ezt szeretnéd, akkor automatikusan nemet mond és maximum inspirációnak használja fel ahhoz, hogy elkészítse a saját, rád tervezett mintádat - ami egyedi és senki másnak nem készíti el újra.


Őrájuk gondoltam és ebből kiindulva tettem fel a kérdést - hogy vajon nem sértő-e, ha nem 100%-osan az ő munkáját szeretném vele megcsináltatni, hanem valaki másét és csak az ő "kezét" használni. El tudom képzelni, hogy ez esetleg sértő lehet...

2022. jún. 9. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Kérdezd meg őt
2022. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!