Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok olyan embert aki...

Hol találok olyan embert aki segít nekem munkát nézni?

Figyelt kérdés

Olyat aki leül velem és segít együtt nézelődni, kiválasztani ami szimpatikus és segít jelentkezni?


Miért nem képes neki erre?....



2022. jún. 9. 21:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Senki*
2022. jún. 9. 21:06
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudod ezt egyedül megtenni?
2022. jún. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert én szeretném ha segítene valaki
2022. jún. 10. 09:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért szeretnéd,hogy segítsen valaki?
2022. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell ismerni legbelül igazán önmagadat, hogy tudd mi passzol hozzád.


Mit tárgyalnál azzal, aki melléd ülne és segít nézni?

Szó szerint besegít a nézésbe :)


Gondolom fiatal, pályakezdő lehetsz, de javíts ki, ha tévedek.


Vagy ha nem tudod mik alapján dönts, akkor célszerűbb lenne ezzel kapcsolatban kérdezni.

2022. jún. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Na irány a bánya tesvérem. Utána tudni fogod mit akarsz.
2022. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Azért nem képes erre más, mert csak te tudhatod, hogy téged mi érdekel, mire akarsz jelentkezni és mire nem. Másnak unalmas azokat az állásokat nézegetni, ami neked érdekes. Vagy mert neki már van munkája és ezért nem is érdekli, milyen állások vannak, vagy mert ő más jellegű állások között más szempontok szerint keresgél.


Ráadásul akik igazán értenek hozzá és érdemes is volna velük közösen csinálnod, azok általában a szakértelmük és tapasztalataik miatt mind elfoglaltak, kevés az idejük és azt sem ilyesmivel akarják tölteni.


Leginkább a családban, szülők, rokonok, barátok közt keresgélj ilyen embert, akiket legalább te érdekelsz. De a konkrét keresgélés nekik se lesz túl sokáig érdekes.


Akiknek olyan jellegű munkájuk van, ami hasonló tanácsadásról szól, pl. karrier tanácsadás, coaching, pszichológus, akkor fizetned kell érte, hogy veled és a problémáiddal töltsék az idejüket - de még akkor sem az volna a hasznos eltöltési módja, hogy álláshirdetéseket nézegetnek veled, hanem hogy tanácsokkal látnak el, hogyan csináld ezt a részét egyedül.


Annak már inkább lehet értelme, hogy amiket kiválasztottál és megpályáznál, azokat megmutatod valakinek, kikéred a véleményüket, hogyan érdemes rá jelentkezni, milyen módszerrel, vagy szempontok alapján érdemes keresni, stb.

2022. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szia! Én a delego.hu -n nézelődtem munka iránt nekem segítettek. Ilyen tipik HR-es cég. Megkérdezik hogy mihez értesz/kérnek egy önéletrajzot és elmondják a lehetőségeidet. Nekem bevált
2022. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!