Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt miért nem tanítják a...

Azt miért nem tanítják a magyar válogatott játékosainak edzésen hogy a kapunk elött nem labdázgatunk?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy szinte minden meccsen hátul adogatjuk a labdákat a mi kapunk elött a meccs nagy részében, ami nagyon veszélyes és idegesítő legalább is nekem nézőnek. Miért nem tanítják az edzésen hogy kell támadás indítani? meg fel vezetni a labdát? Többször is hallottam már hogy azt nyilatkozták a játékosaink hogy tanultunk a hibáinkból. Dehogy tanultak.. jó, voltak, vannak azért helyzeteink az ellenfél térfelén is, de amit észrevettem az hogy hátul a mi térfelünkön labdázgatunk ez megy 70 percen keresztül legalább Ja és teszem hozzá sokszor olyan céltalanul ráérősen mintha mi lennénk a jobbak és meg engedhetnénk magunknak. Meg gyakran olyan bátortalanok. Megkapja a labdát és mintha egy pillanatra nem tudna vele mit kezdeni. Meg olyan is volt hogy eljutottunk szögletig. És nem az ellenfél kapuja felé vezetjük hanem hátra passzolgatunk. Miért?

Meg nagy nehezen átléptük a fél pályát, közeledve az ellenfél 16osához, de ott is ahogy letámadják az ellenfél játékosai a mi játékosunkat, megáll a mi játékosunk , megfordul és inkább hátra passzolja. Miért nincs bennük egy kicsivel több vállalkozás tökösség? Szoboszlai is inkább hátra játsza. Pedig neki meg lenne a képessége hogy cselezzen is és be menjen a labdákra és netalán még gólt is lőjön


2022. jún. 12. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
35%

Hű, jóember, szerintem neked kéne felkészíteni a magyar válogatottat.

Nem gondoltál még rá, hoyg megpályázod az állást?

2022. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az még hagyján, de még azt sem tudják a "játékosok", hogy egy labdarúgó mérkőzés minimum 90 percig tart!
2022. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!