Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Több kérdésre hol kaphatok,...

Több kérdésre hol kaphatok, ha csak a légpuskára vonatkozó érdekel?

Figyelt kérdés

4,5 kaliber engedélyköteles?

Hegyes töltény engedélyköteles?

Lőhetek közterületről a magánterületem felé?

Ezt úgy gondoltam hogy város szélén garázssor útjáról a garázsomba, a következő lakó épület 250m van. Megközelítése 500mnél több. Gyalogos forgalomtól elzárt. Be kell jelenteni ilyen tevékenységet?

Mire kell vigyázzak?

Kb ezek a kérdések merültek fel bennem. Mivel egy sniper replikám van kíváncsi lennék meddig visz, hogy tudhatom meg anélkül hogy törvénybe ütközne? Mert a garázsom 8m kaputól a falig, jó esetben 13m ha hátam hozzá érintem a szemközti garázskapuhoz. És jó esetben 20m simán ellöki a töltényt, de rendőrök rendszeres vendégek a kapum elött ezért inkább betartanék minden törvényt.



2022. jún. 17. 08:34
 1/2 anonim válasza:
100%

- Nem.

- Nem.

- Nem.

- Mivel a 3. is NEM a válasz, a többi már szintén nem lehet.

2022. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben voltam vadászboltban és útba igazítottak hogy sportlövész tagság szükségeltetett, mert e nélkül illegális fegyvertartás minden légfegyver airsoft vagy paintball fegyver. És vannak besorolások amik kiesnek ebből a kategóriából. Kaptam egy számot a vadászboltban ahol legalizálhatom a dolgot. Utána már nem törvénysértő. Ha tudom hozzá se nyúlok ehhez a témához, már bánom.
2022. jún. 23. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!