Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha XY ismerősnek jelöl a...

Madim kérdése:

Ha XY ismerősnek jelöl a facén,de nincs róla se kép,se semmilyen infó,csak,hogy pl.xy suliba járt(?)ez egy hamis, kamu profil,hirtelen gyártott,vagy lehet ha visszajelölöm utána megnyílik a róla szóló információ? Van h.valaki direkt így adja meg?

Figyelt kérdés

#facebook ismerősnek jelölés üres profillal
2022. jún. 17. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ilyet nem jelöljük vissza.

Kérdezni azt lehet.

2022. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van olyan. Én pl. nem szoktam semmit se megadni, aki ismer, az úgyis tudja, hova jártam, hol születtem, aki nem, az meg úgysem az ismerősöm, annak nem kell tudnia. Nem fogok azért a világ számára kiírni mindent.
2022. jún. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rólam pl csak 1 kép publikus, de az se a profilképem.

Alapon pedig nem véletlen vagyok titkosítva, sok a beteg állat.


Aki ismer vagy megismer azok tudják.

Az új ismerős ha jelölni akar, elkérem telefonját és megkeresem magamat s jelölöm.

Így látom profilját és emlékezni fogok rá a kért jelölések közt kiválasztva őt visszajelölöm.


Idegeneket megkérdezek: honnan ismerjük egymást?


A 99%-át offolom.

Ritka, ha pl régi ismerős megtalál.

2022. jún. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A facebook nagyon sok szempontból szar.

Az is a hibája, hogy aki ismerősnek jelöl, annak nem látom a csak ismerősökkel megosztott dolgait, csak ha már visszaigazoltam.

Pedig ő a bejelöléssel már hozzájárult.

2022. jún. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!