Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szomszéd gazdag cigányéknál...

Szomszéd gazdag cigányéknál hatalmas buli van élőzene meg minden,tényleg ekkora siker ha a gyerek elvégzi a 8 osztályt?

Figyelt kérdés
Ballagási buli :D

2022. jún. 18. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Náluk igen 😀
2022. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Falun ez ilyen.
2022. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2/


Városban lakom :)

2022. jún. 18. 22:31
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén? Ma már az óvodásoknak is ballagási ünnepélyt tartanak. Én se vagyok egy vénember, de semmi felhajtást nem csináltunk ebből.

Általános végén sem volt nagyobb rendezvény, megvolt maga az ünnepély, kaptam egy halom virágot, hazamentünk, volt kis sütizgetés, de ennyi. A gimis ballagás sem volt sokkal nagyobb, nagyszülőkkel, közelebbi rokonokkal egy kis bográcsozás, meg kaptam egy számomra akkor egész szép összeget (bár én mondtam, hogy nem kell emiatt senkinek túlköltekeznie magát), és a diplomaosztóm is kb. hasonlóan telt.

De ez én vagyok. Illetve hát mi. Másoknál meg mások a szokások.

És nem, ne legyünk ennyire rosszmájúak, nem azért ünneplik meg, mert annyira ritkaság lenne, hogy valaki elvégzi a 8 osztályt. Hanem mert kultúrköröktől függ, hogy hol mennyire, és milyen módon szokás ünnepelni. Romáknál általánosságban nagyobb bulit szoktak tartani, mint ami az ország többi népcsoportjra jellemző. Pusztán ennyiről van szó, nem kell emögé semmifajta rosszindulatot és rasszizmust belegondolni.

2022. jún. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4/


Hú itt minden volt hajnalig még élő zene is Jolly vagy ki a tököm de az a vonyítás hát esküszöm ha normális zene lett volna még gondom se lett volna vele.Sőt szinte a fél város hallotta.

2022. jún. 19. 05:25
 6/11 A kérdező kommentje:

4/


Hát ez nem kultúrkör ,buták mint a segg csak van píz oszt jóvan.Itt nem rasszizmusról van szó ember de rajtam kívül ezen a részen sok idős ember is lakik elméletileg éjfélig lehet zajongani de éjfél után még csavartak egyet a hangerőn.Az egy dolog,hogy én elaludtam aránylag hamar mert ugye 3 kor már keltem.

2022. jún. 19. 05:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Náluk még az is esemény, ha a gyereknek úgy sikerül megennie egyedül a tányér levest, hogy nem lesz tele levessel az útszéli árok!
2022. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szabaduló buli beidegződés, végre öntenek a májukra, meg szétütik a gyengébbeket, reggel meg folytatódik az egykedvű havanna life.
2022. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez is csak egy ürügy, minden szart így "ünnepelnek"
2022. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, általános ballagás, szabadulás, lakodalom. Megy a dajdaj.
2022. jún. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!