Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem féltek a haláltól?

Nem féltek a haláltól?

Figyelt kérdés
Mostanság egyre többet gondolok rá hogy egyszer meg fogok halni mint mindenki, pedig még viszonylag fiatal vagyok. Na de mi van a halál után vajon? Én úgy képzelem el hogy semmi, egy olyan állapot mint az alvás, kikapcsolunk és megszűnik minden. De félek is tőle, meg nem akarok úgy elmenni hogy szenvedjek sokat meg fájjon. Ti hogy vagyok ezzel a kérdéssel?
2022. jún. 21. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A halál az élet része, ezt el kell fogadni.
2022. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mióta halott vagyok nem félek tőle.
2022. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább már várom. Elég volt ebből a világból! Akármi vár a másikon, az biztos jobb lesz.
2022. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy egyszer meghalok, vagy nagyon beteg lehetek, ezért kihasználom az életet.
2022. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Voltam ott, azt hittem, meghalok. Szar érzés benne lenni, de sok mindent megvilágított. Hogy már nem mersz tervezni, mert minek. Hosszú téma, több, mint itt egy hozzászólás.


De láthatod, van, hogy az élet lehetőség. Másoknak a halál megváltás. A halálhoz vezető út nehéz, kegyetlen. Betegség, fizikai szenvedés.

A halál már kegyes.


Áldott, aki álmában mehet át.

2022. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A termeszetes halaltol nem
2022. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Félig-meddig úgy érzem, lélekben meghaltam úgy 2012-től kezdve fokozatosan. Hogy mi(k) történtek akkor, az most ide nem való, iszonyatosan hosszú, és nem fárasztok vele senkit. Viszont tapasztaltam olyan dolgokat az életben, ami miatt én nem hiszem, hogy csak a nagy semmi lenne, ahogy abban sem hiszek, hogy születés előtt sem lett volna semmi. Jó lenne újra úgy igazán "élni". Nem, nem a felszínes cigi-pia-dugás ócskaságra gondolok, hanem az igazi életre.
2022. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem kell tőle félni mert egyszer igy is ugyis meghalunk.

Szerintem a halál után egy kis idő elteltével ujraszüledsz és nem biztos hogy ember leszel. (és nem biztos az sem hogy magyar leszel például).

2022. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem félek. Az élet sokkal kegyetlenebb, mint a halál.


Orbán, Fit for 55 (fosszilis energia kivezetése 2030-ig)

[link]


Új világrend nemzetközi konferencia (a vége felé érdekes igazán):

[link]


Monopoly dokufilm:

[link]


Új norma dokufilm:

[link]


EU parlamenti ülés:

[link]


...

[link]


...

[link]


Viktor, Schwab, Harari...

[link]


A Vuhani labor Amerika és Fauci kezében van:

[link]


Elhallgattatták a labor dolgozóit:

[link]


Fauci és a labor:

[link]


Túl feltűnő:

[link]

2022. jún. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én nem félek a haláltól. Sokkal jobban félnék az örök élettől. Ahogy mondták mások is ez az élet rendje. Megtapasztalunk jót, rosszat, boldogságot, szomorúság, örömöt, szenvedést, aztán pedig örök nyugalomba merülünk. Aki halott az többé nem tapasztal meg semmi rosszat.
2022. okt. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!