Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 22-éves lány vagyok és szeretn...

22-éves lány vagyok és szeretném párommal kipróbálni a nudista strandolást! Hol lenne lehetőségünk ki próbálni? Illetve milyen szabályokat kell betartani? Esetleg van e olyan hely ahol nem csak 50+ os emberek vannak?

Figyelt kérdés
Ha van itt fiatal naturista pár írjon :) ha lenne kedvük közösen meni!

#meztelen #nudista #naturista #Nudista pár #Nudista fiatalok
2022. jún. 23. 06:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor az olasz, francia, spanyol nudicampingeket tudom ajánlani. ott tényleg megy minden korosztály. de nálunk valamiért ritka a fiatalabb ...
2022. jún. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Szia!


Délegyháza, Balatonberény, Sziksósfürdő. Ez a három legális naturista hely van jelen pillanatban kis hazánkban.

Mi a feleségemmel Délegyházára járunk (38/f).

Az etikett, amit érdemes betartani:

[link]

2022. jún. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban Délegyháza és Balatonberény, de ha kezdők és fiatalok vagytok, akkor legjobb ha egy horvát nudista kempingbe mentek. Valalta például fantasztikus, sok fiatal is jár oda, gyerekekenek is vannak strandszakaszok és az egész hely szuper.
2022. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Balatonberényt tudom ajánlani, ott viszonylag sok a fiatal. Az etikettet tömören úgy lehetne összefoglalni, hogy a meztelenséget leszámítva pont ugyanaz, mint egy fürdőruhás strandon, tehát pl. szexelni vagy maszturbálni ott sem szabad. A merev farokról megoszlanak a vélemények nudisták között is: egyesek szerint illik olyankor hasra feküdni vagy bemenni a vízbe, mások szerint természetes dolog és nincs baj vele.

Mindezek alól kivétel Gárdony, ott előfordul szex is. Ha esetleg ez a célotok, akkor oda menjetek! Viszont az nem hivatalos nudista strand, tehát nincs semmilyen szolgáltatás, csak maga a tópart.

2022. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Esetleg van e olyan hely ahol nem csak 50+ os emberek vannak?"


Mit számít az, hogy hány évesek vannak ott? Nudista strandra nem ismerkedni és pláne nem bámészkodni jár az ember.

2022. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

"A merev farokról megoszlanak a vélemények nudisták között is: egyesek szerint illik olyankor hasra feküdni vagy bemenni a vízbe, mások szerint természetes dolog és nincs baj vele."


Valódi nudisták véleménye egyöntetű: a merev pénisz bár természetes, de szexuális jellege miatt nem kívánatos egy nudista helyen.

2022. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

#5

egy tizen-huszonévesnek hidd el, h nagyon zavaró, ha csak idősek vannak, és még haverkodni se tudnak. arról nem beszélve, hogy zömmel az 50-60+ -osokból kerülnek ki azok, akik egész nap kajtatnak a fiatal srácok után, még akkor is, ha ott a család. elég durva, de hát ez a valóság ...


#6

csak épp az a lényeg, h az igazi naturisták a merev farkat nem tartják szexuális jellegű dolognak, mivel egyszerűen csak természetes és kész. önmagában a merev farok miért lenne szexuális, ha nem tesz vele semmit?

de ez megint inkább az itthoni felfogás, én pl., sokkal többet voltam külföldi naturcampingekben és a kutyát nem érdekelte, ha valaki merev farokkal rohangált. mert természetes, azaz = natur.

2022. júl. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom hogy a saját korosztályba lazább és nyugodtabb tudok leni
2022. júl. 7. 14:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt senki nem fogja tudni megmondani neked, hogy kik és milyen életkori megoszlásban strandolnak majd aznap, amikor ti mentek nudizni.
2022. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele voltunk már
2022. júl. 7. 14:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!