Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki megtudná nekem mondani,...

Valaki megtudná nekem mondani, hogy a Demon Slayerből Yoriichi, vagy DKT az erősebb. Rengeteg videót látok róluk, de valaki ezt írja valaki azt. Szerintetek melyik az erősebb?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!

#Demon Slayer #DKT #erősségi szint #Yoriichi #Yoriichi = DKT?
2022. jún. 23. 19:54
 1/3 anonim válasza:
74%
Mivel DKT alapból Muzan által megszállt ember, így Muzan erejével vetekszik. Yoriichi szépen szólva, a vért is kirémíti Muzanból már csak az emlékekbe. Szerintem Yoriichi túlszárnyalja Muzant.
2022. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 AlexKieninger ***** válasza:
Yoriichi az erősebb, szó szerint 5 másodperc alatt ölte meg Muzant, úgy hogy abban a korban volt Muzan a legerősebb.
2022. jún. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
És ráadásul az összes agyát, és szívét átvágta 5 másodperc alatt, Muzan fel se fogta mi történt. Nem véletlenül mutat PTSD-re utaló jeleket amikor Tanjirot látja. Még a többi démonja is fél Yoriichitől, pedig nem ismerték csak a sejtekből bevillan 1-1 kép nekik
2022. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!