Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van ha nem akarok teljes...

Mi van ha nem akarok teljes kudarc lenni de mégis az vagyok? Hova bújjak a világ elől? Ha "jól" töltöm ki az IQ tesztet akkor megoldható hogy életem hátralevő részére elkülönítsenek a társadalomtól és leszedáljanak? 😄😐😭💊🔫

Figyelt kérdés
2022. júl. 3. 00:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem.

A társadalom ugyanis munkát vár el tőled.

Csak akkor vonnak ki a forgalomból, ha veszélyes lennél. De esetleg elvonulhatsz, és meghalhatsz valahol egyedül, a németeknél volt ilyen.

2022. júl. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1: Pedig a társadalom jobban járna ha az én munkám gyümölcsét nem fogyasztaná senki. Akárhogy igyekszem az valahogy mindíg rohad. Megmurdálni azért nem fogok. Ki a bré megy ki az erdőbe meghalni? Bugos az életösztöne vagy mi? Fixen nem menne. Az erdőben se benzók se koffein se antidepresszánsok, se altató, se pörgető, se szesz... Szálanként tépném ki a hajam fél óra múlva. Akkor már inkább az aluljáróba vonulnék részegen halálrafagyni.
2022. júl. 3. 01:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmeztem,te szeretnél diliházba kerülni?
2022. júl. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék, de mást még annyira sem szeretnék. Korrekt kompromisszum. Egy doboz Rivón meg egy rakás takaróval még télen is el vegetálnék. Egyébként csak túlzok. A humor az egyetlen fegyverek az élettel szemben. (Most direkt kihagytam a blaszfémiát hogy ne töröljék a kérdest).
2022. júl. 3. 01:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cselekedj,bármit de tedd meg,ne sajnáltasd magad.Lehúzol az életről,még a végén én leszek öngyilkos,megyek is inkább aludni,szevasz.Próbálj meg te is,reggel talán más gondolatokkal ébredsz.A sötétség meg a fáradtság bedepresszióztassa még jobban az embert.
2022. júl. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Aminek gondja van veled első sorban az te magad vagy.

Magad elől meg nem menekülhetsz.


Nem lehet olyan vészes az életed, ha még tusz írni, netezni.


Gondolom a te anyád nem szúrt beléd kést gyermekként, amíg aludtál.

A szerettedet nem láttad lógni kötélen, akinek a testét te emelted le a kötél hurkából.

Nem hiszem, hogy bukott el több éves munkád, időd egy projekted keretében milliós veszteséggel...

Stb

Ám ezen ismerőseim mégis élnek és szép karriert futottak be.


Kapd össze magad s próbálj ki több mindent.


Kapásból 25 tevékenységet/szakot tudok sorolni, miket próbáltam ki, mire megtaláltam az utamat.


Nem sikerült?

Próba újra.

Nem passzol hozzád?

Keress mást.


A "nem sikerült" azt jelenti, hogy próbálkozol, olykor pedig abból is lehet tanulni.

Senki se tud mindent elsőre.


Még a tehetséges embereknek is folyamatos önfejlesztés, gyakorlás és rengeteg idő kell.


Pl hiába van 10 ésesen felnőtteket alázó arányos rajztudása a gyereknek, ha nem gyakorol ott megreked s pl huszonévesen már nevetséges az a szint, amit produkál, csakmert nem gyakorolt, fejlődött.


Elvegetálni az életet pazarlás.


Lehetsz csöves, ha a diliházba nem akarsz menni, de ott se lehetsz ingyen, főleg, ha nagykorú vagy és senki nem fizeti a tb-t helyetted.


Esetleg sugarmamit, papit keresel, ha nem akarsz csöves lenni.

Vagy passz.


De jobban járnál, ha összekaparnád magadat.

2022. júl. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mensa oldalán van IQ teszt, hajrá xD
2022. júl. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz kudarc lenni, tegyél érte!


6-os voltam.

2022. júl. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7: XD Best advice.
2022. júl. 4. 00:15
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért a többi is elmegy. Köszi hogy időt szántatok egy részeg agymenésre. Nem tudom miért tettétek. Csak túloztam, nem tervezek pszichiátriára vonulni. Bármilyen csábító lehetőség is. :-D
2022. júl. 4. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!