Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeri vagy próbálta már a...

Ismeri vagy próbálta már a programját Prepok Zsuzsi Coachnak?

Figyelt kérdés

Oké értem én a vonzás törvénye meg manifesztáció de most komolyan elhiszik az emberek ezt a sok hülyeséget például

- Korlátlan Gazdagság Program:

-Szerelem megteremtése program:

itt van a csaj youtube oldala oké lehet van egy két jó dolog is amit mond,de mikor mondja,hogy mindig mikor jött a számla gyomor idege volt,hogy betudja e fizetni aztán elkezdett manifesztálni bevonzani a pénzt és ma már nyugodt,nem is csodálom sokan befizetnek a tanfolyamaira meg gondolom rendelnek dolgokat tőle vagy van támogatói oldala így én se aggódnék a számlák miatt meg befolyásolva könnyű bevonzani dolgokat.

https://www.youtube.com/c/PrepokZsuzsiCoach/videos

Olyan elképesztő,hogy emberek mikből megtudnak élni,esküszöm én is kitalálok már valamit :)


Egy ismerősöm pl a PHH szedlacsik miklós nyílt akadémiánál volt valami elméletileg felsőbb pozícióba ami gondolom arról szól,hogyan húzzunk be embereket a csőbe,hogy fizessenek a hülyeségért sok pénzt.Ha gerinctelen féreg lennék én is belépnék valami ilyen marhaságba.



2022. júl. 3. 01:33
 1/4 A kérdező kommentje:

Korlátlan gazdagság program szerintem simán látszik az oldalról,hogy a pénzről szól annak akinek bevétele van belőle.

[link]

2022. júl. 3. 01:51
 2/4 Elisabeth07 válasza:
100%
Nekem maga Zsuzsi nem szimpatikus valamiért. Én is épp rá akartam keresni hogy kinek milyen tapasztalata van vele kapcsolatban.
2022. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A youtube videóit pár hete hallgatom, azok tetszenek, ilyen csomag vásárlást nem tervezek.
2022. dec. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Humbug, 21. századi szerencselovag, egy másodpercnyi önálló gondolat nélkül. Pont azzal házal, amit mindenki szeretne. Az elmúlt 20 évben mennyi hozzá hasonlót láttam! Az emberek jópofiznak, jóemberkednek, játszák az optimistát, majd idővel kipukkad a lufi, aztán mindenki éli az életét ugyanúgy mint előtte. Persze ezek a csodálatos önjelölt, önmagukat vállon veregető és kinevező kócsok keresnek pár millát. Ők az emberi jóhiszeműség vámszedői.
dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!