Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy ezen a nyáron...

Lehetséges hogy ezen a nyáron már nem fognak visszajönni a 35 fokos melegek?

Figyelt kérdés
Az előrejelzések szerint keddtől több fokos lehűlés jön záporokkal,zivatarokkal és a mostani előrejelzés szerint a következő 3 hétben 30,31 fokos csúcsok lesznek.Lehet,hogy ez a nyár már így fog eltelni?Maximum 30 fok körüli hőmérsékletekkel?

2022. júl. 4. 00:26
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Sőt,egész hónapra nem írnak 31 foknál melegebbet legalábbis ide a középső országrészre.
2022. júl. 4. 00:29
 2/39 anonim ***** válasza:
91%
Nem valószínű. Egyrészt, sok van még a nyárból, augusztusban is lehet még nagy meleg. Másrészt, a három hetes előrejelzést nem kell komolyan venni. Azt tűrhető pontossággal meg lehet mondani, hogy 2 nap múlva hány fok lesz, de 3 hétre előre már nagyon nagy a hiba. Lehet, hogy 10 nap múlva már látszani fog, hogy 2 hét múlva melegebb lesz.
2022. júl. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Én nem bánnám ha 30 fok fölé már nem menne megint a hőmérséklet.Még ezt a mai napot kell kibírni,a holnapi nap már jobb lesz.
2022. júl. 4. 00:33
 4/39 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként kíváncsi lennék arra, nem tudom, valahol el lehet-e ezeket érni, hogy a mostani melegeket mikor látták. Nem lennék meglepve, ha 3 héttel ezelőtt is 30 fok körüli csúcshőmérsékleteket írtak és csak később kúszott fel.
2022. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Én általában csak a 7 napos előrejelzést figyelem,most kivételesen megnéztem egész hónapra.Jó lenne,ha bejönne az amit egész hónapra jósolnak.
2022. júl. 4. 00:35
 6/39 anonim válasza:
82%

Nem tartom én sem valószínűnek. Sokszor nagyon változó tud lenni az előrejelzés is. Például amikor én megnéztem és még nem telt el a mostani hét, már szombattól mutatott lehűlést. Utána pedig változott és meleg volt a hétvége és holnapi napon is nagyon meleg lesz. Szóval nagyjából úgy tekint a két-három héttel előtti időjárás előre jelzésre, hogy az változhat. Egyébként ahogy írták is, még sok van a nyárból. Egész augusztus ami meleg szokott lenni és még szeptember is javában a nyár része mostanában.


Azt én se bánnám, ha a hőmérséklet nem menne ilyen 40 fokok közelébe.

2022. júl. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
86%
Biztos nem lesz olyan szerencsénk.
2022. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
24%

Nem lesz már ilyen 35-36 fokos meleg. 30-31 fokok lesznek.

Az éjjelek se lesznek már ilyen melegek. Július végétől amúgy is hűvösebbek az éjszakák, frissebbek a reggelek.

Összességében: a nyár legforróbb, legnehezebben elviselhető napjain túl vagyunk.

2022. júl. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok,hogy ezen a héten nem lesznek már 35 fokos melegek.Még a mai nap igen,de utána nem.
2022. júl. 4. 00:40
 10/39 anonim válasza:
89%
Dehogy vagyunk túl, fogadjunk hogy lesz még meleg.
2022. júl. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!